מיה סלע
מיה סלע

ערב הדיון בבית המשפט בנושא תביעת פירוק של סטימצקי, שילמה החברה חלק מחובה למו"לים שהגישו נגדה תביעת פירוק, אך אלה רואים בתשלום חוסר תום לב. לדברי ההתאחדות המוציאים לאור, שילמה סטימצקי אתמול, יום שלישי, את מחצית החוב של חודש מארס להוצאות "עם עובד", "מודן" ו"אופוס", שלוש ההוצאות שהגישו ביום שני בקשה לפירוק החברה, ואשר שמן היה נקוב בה.

לבקשת הפירוק, שהוגשה באמצעות עורכי הדין ניצה פוזנר ואורי צירינסקי ממשרד יעקב סלומון ליפשיץ ושות', שותפים גם שישה מו"לים נוספים שביקשו להישאר בעילום שם מחשש שסטימצקי תדיר את ספריהם מחנויות הרשת, וגם הם קיבלו את התשלום של מחצית מארס.

רוכשת סטינצקי, ג. יפיתצילום: עופר וקנין

לדברי עו"ד ניצה פוזנר, התנהלות זו של סטימצקי היא ניסיון מלאכותי לשיפור עמדות ומעידה על המשך התנהלות בחוסר תום לב.

מהבעלים החדשים של סטימצקי, באמצעות עו"ד רונן מטרי (מומחה לפירוקים), נמסר בתגובה: "עיון ראשוני בבקשה מלמד כי המדובר בבקשת סרק שהוגשה ממניעים זרים בגין טענה לחוב שנוי במחלוקת. הבקשה הוגשה בעיקרה על ידי מודן המחזיקה בחלק מהבעלות ברשת צומת ספרים, ועל ידי ספק קטן בשם אופוס, שמעיון בנספחי הבקשה עולה כי הוא טוען לחוב של כ–37,000 שקל. תגובה מתאימה תוגש בימים הקרובים לבית המשפט. להבדיל מהספקים הנ"ל, מרביתם המכרעת של ספקי החברה השכילו לגבש מסלול של שיתוף פעולה עם הרשת אגב יציאתה לדרך חדשה ובריאה, תוך הבעת אמון ברשת סטימצקי ועובדיה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ