בואו לעקוב אחרי סיפור בהמשכים בטוויטר של הסופר הבריטי דייוויד מיטצ'ל

הסיפור, "The Right Sort" שמו נכתב בפסקאות של 140 תווים המתאימות לטוויטר. הוא יפורסם בסדרות של 20 ציוצים ברצף במהלך שבעה ימים ובסופו של דבר יכלול 280 ציוצים

מיה סלע
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיה סלע

הסופר הבריטי דיויד מיטצ'ל יפרסם סיפור קצר בטוויטר. הסיפור, "The Right Sort" שמו נכתב בפסקאות של 140 תווים המתאימות לטוויטר. הוא יפורסם בסדרות של 20 ציוצים ברצף במהלך שבעה ימים ובסופו של דבר יכלול 280 ציוצים.

מיטצ'ל אמנם משתמש ברשת החברתית לצורך קידום ספרו הבא אולם הוא אינו מצייץ באופן קבוע ונאלץ לפתוח חשבון טוויטר בשביל הפרויקט. לבי־בי־סי הוא אמר שהוא לא באמת חיית רשת, שהוא אוהב את הפרטיות שלו ושלא היה רוצה להוסיף לאוקיינוס של חדרי מוחו עוד פרטי טריוויה לא רלוונטים.

אז מה הוא בכל זאת עושה בטוויטר? מקדם את ספרו הבא שיראה אור בספטמבר הקרוב. המו"ל שלו שכנע אותו לפתוח חשבון @david_mitchell כדי להגביר את המודעות לספר ולאירועים המתוכננים סביבו והם אלה שמצייצים בשמו. לא בדיוק מהלך שאומת הטוויטר צפויה לחבב.

מיטצ'ל, שהיה מועמד לפרס מאן בוקר אמר שהוא לא רוצה להרגיש כמו רודף גימיקים ולכן החליט לכתוב סיפור המתאים לטוויטר ולא רק להשתמש ברשת החברתית כאמצעי שיווקי.

עקבו אחר הסיפור:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ