איריס בראל: "ג. יפית מנסה להטיל בי דופי"

בראל הגיבה היום לאחר שרשת סטימצקי בראשה עומדים ג.יפית ושותפים, הגישה הבוקר לבית המשפט מסמך ובו היא מבקשת לדחות את בקשתה של בראל למינוי בורר שידון בבונוס בגובה 2 מיליון דולר שמגיע לבראל, לטענתה

מיה סלע
מיה סלע
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיה סלע
מיה סלע

איריס בראל מנכ"ל סטימצקי לשעבר טוענת כי "ג. יפית מתחמקת מזה שלושה חודשים ממינוי בורר כפי שמחייב הסכם העבודה שלי מסיבות תמוהות ומעלה טענות. שקריות על מנת להטיל בי דופי".

בראל הגיבה היום לאחר שרשת סטימצקי בראשה עומדים ג.יפית ושותפים, הגישה הבוקר לבית המשפט מסמך ובו היא מבקשת לדחות את בקשתה של בראל למינוי בורר שידון בבונוס בגובה 2 מיליון דולר שמגיע לבראל, לטענתה. באותה הזדמנות טוענת רשת סטימצקי כי היא עורכת בדיקה מקיפה באשר להתנהלותה של בראל כמנכ"ל סטימצקי, ועוד טענה כי מצאה פגמים בעבודתה. בין הטענות של רשת סטימצקי נגד בראל שהועלו בפני בית המשפט: משיכת 100 אלף שקלים מאז אוגוסט 2012 כאשר משכורתה עמדה על 84 אלף שקלים, הלוואה שמשכה בראל בסך 300 אלף שקל שטרם הוחזרה, העסקת בן משפחה בתנאים משופרים ועוד.

ב–22 בספטמבר פנתה איריס בראל לבית המשפט המחוזי בתל אביב בבקשה למינוי בורר בפרשה. בבקשה מתארת בראל באמצעות עורכי דינה עו"ד שמואל קסוטו ועו"ד גדעון רובין כי פנתה לסטימצקי באוגוסט והציעה שלושה בוררים שונים. בתגובה, לפי כתב הבקשה, ענו לה מרשת סטימצקי כי "טרם בשלה העת לפנות לפתוח בהליכים בעניין זה".

איריס בראל. מחכה לבוררצילום: מירי דוידוביץ'

לדברי עורכי דינה בכתב הבקשה "בראל פנתה לסטימצקי תחילה על מנת ליישב את הסכסוך ואחר על מנת להגיע להסכמה בדבר זהות הבורר, אך ידיה הושבו ריקם. החברה אף סירבה לפניית הגב' בראל לערוך פנייה משותפת ליו"ר לשכת עורכי הדין על מנת שזה ימנה בורר ליישוב הסכסוך... תוך שהיא מתכחשת, ולו ברמיזה, לקיומה של תניית בוררות תקפה״. בראל אמרה היום להארץ כי "השאלה המתבקשת היא מדוע מסרבת ג.יפית להוכיח טענותיה בהליך משפטי והתשובה המתבקשת היא כי אין כל אמת בדבריה והיא יודעת זאת.  אנחנו פנינו לבית המשפט ב–22 בספטמבר שיכפה הליך בוררות על ג.יפית. אני מאמינה שהצדק יצא לאור בבוררות זו ובהקדם".

תגובת סטימצקי: "תגובתנו תנתן בבית המשפט. סטימצקי איננה מנהלת את עניינה המשפטיים בתקשורת".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ