קומיקס "מלחמת הכוכבים" החדש נמכר ביותר ממיליון עותקים במכירה מוקדמת

זהו מספר שיא למכירות של גיליון קומיקס ב–20 השנים האחרונות

איתמר זהר
איתמר זהר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איתמר זהר
איתמר זהר

לוק סקייווקר, האן סולו, הנסיכה ליאה ודמויות אחרות מסדרת סרטי יעברו מהחלל אל הנייר. גיליון ראשון של סדרת קומיקס חדשה של "מלחמת הכוכבים", שתוציא חברת הקומיקס מארוול, יגיע מחר לחנויות בארצות הברית והמעריצים כבר עפים מרוב התרגשות. יותר ממיליון עותקים הוזמנו בהזמנה מוקדמת, מספר שיא לגיליון קומיקס ב–20 השנים האחרונות. את העלילה כתב ג'ייסון ארון והמאייר הוא ג'ון קאסאדיי.

אחת מעטיפות הגיליון החדש של "מלחמת הכוכבים"

במארוול יצרו כמה שערים לגיליון החדש. הסיפור בו מתרחש בתקופה שבין הסרט הראשון בסדרה — שעם יציאתו ב–1977 נקרא "מלחמת הכוכבים" וכיום "מלחמת הכוכבים - פרק 4: תקווה חדשה" — לבין "האימפריה מכה שנית" מ–1980 (שכיום נחשב לפרק 5). העלילה בגיליון מתארת את מאבק המורדים באימפריה אחרי השמדת כוכב המוות.

מארוול כבר הוציאה סדרות קומיקס של "מלחמת הכוכבים" בין השנים 1977 ל–1986. לאחר מכן עברו הזכויות לחברת דארק הורס שפירסמה סדרות של "מלחמת הכוכבים" בין 1991 ל–2014. דיסני, שרכשה את מארוול בשנת 2009, קנתה גם את חברת לוקאס פילם ואת הזכויות על הסדרה הקולנועית המצליחה. לפני כשנה הודיעה שזכויות "מלחמת הכוכבים" יחזרו למארוול.

עברו כמעט 40 שנה מאז יצא הסרט "מלחמת הכוכבים" בבימויו של ג'ורג לוקאס, שגם כתב את התסריט, ובכיכובם של מארק האמיל (המגלם את לוק סקייווקר), האריסון פורד (המגלם את האן סולו) וקרי פישר (המגלמת את ליאה). אז, ב–1977, רק מעטים היו יכולים לנחש כי יופקו לו עוד חמישה סרטים שהכניסו יחד יותר מ–2 מיליארד דולר ברחבי העולם. המעריצים באותם ימים אולי התבגרו והזדקנו, אבל כבר יש להם יורשים, צעירים כפי שהם היו אז, וגם הם אוספים כל פריט מידע, כתוב או מצולם, על המתרחש בגלקסיה מרוחקת. לראיה, ההתלהבות שעורר הטיזר שיצא באינטרנט בנובמבר האחרון מהסרט החדש והשביעי בסדרה. הסרט, ״מלחמת הכוכבים: The Force Awakens", בבימויו של ג'יי־ג'יי אברמס, מיועד לעלות לאקרנים רק בדצמבר הבא, עשור אחרי הסרט הקודם. עם זאת אין ספק שבמשך השנה הקרובה יעשו מפיקיו הכל כדי שכולם יידעו על קיומו וזהו לא הטיזר האחרון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ