ספר חדש של ד"ר סוס יראה אור ביולי

הספר החדש מספר על ילד צעיר ונרגש לקראת אימוץ חיית מחמד

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

ספר חדש של ד"ר סוס יראה אור בסוף יולי בארצות הברית. הספר, “?What Pet Should I Get?”, ייצא בהוצאת ראנדום האוס 24 שנים אחרי מותו של הסופר. הספר החדש הוא ה-46 במספר של מחבר ספרי הילדים הפופולרי, ששמו האמיתי היה תיאודור סוס גייזל. 650 מיליון עותקים מספריו נמכרו במשך השנים ברחבי העולם, ואת כולם חיבר ואייר בסגנונו המיוחד. הספר החדש מספר על ילד צעיר ונרגש לקראת אימוץ חיית מחמד.

עטיפת הספר החדשצילום: אי־פי

ד"ר סוס מת בספטמבר 1991 והוא בן 87. ספרו האחרון עד כה פורסם שנה קודם לכן. זמן קצר אחרי מותו מצאה אלמנתו, אודרי גייזל, קופסה ובה דפים מודפסים. הקופסה אוחסנה ונמצאה שוב, כך הודיעה הוצאת הספרים ראנדום האוס, ב-2013. בתוכה טיוטה גמורה כמעט ל“?What Pet Should I Get" הכוללת גם איורים, וכמה כתבי יד נוספים בשלבים מתקדמים פחות שמועד יציאתם לאור עדיין אינו ידוע. על פי הוצאת ראנדום האוס, אודרי גייזל אמרה ש"הוא תמיד עבד על כמה ספרים במקביל, הוא היה מצייר ויוצר רעיונות לספרים חדשים".

בספטמבר התפרסמה אסופה של ארבעה סיפורים נשכחים של ד"ר סוס שפורסמו במגזין "רדבוק" בשנות ה–50, מלווים באיורים חדשים וצבעוניים. לפני ארבע שנים יצאה לאור אסופה נוספת של סיפוריו שהתגלו לאחר מותו. היא תורגמה לעברית על ידי לאה נאור ויצאה תחת הכותרת "זרע הביפולו ועוד סיפורים אבודים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ