איתמר זהר
איתמר זהר

מוריסי יפרסם בחודש הבא רומן ראשון פרי עטו. הספר, "List of the Lost", יראה אור בהוצאת פנגווין. כך נכתב באתר המעריצים הרשמי של הזמר, True To You. עלילת הרומן, שיראה אור בסוף ספטמבר בבריטניה, ניו זילנד, דרום אפריקה, הודו, אירלנד ואוסטרליה, עדיין לא פורסמה. מוריסי, שבאוקטובר 2013 הופיעה האוטוביוגרפיה שלו, ששמה "Autobiography", רמז כבר בינואר 2014 כי הוא כותב רומן. "האוטוביוגרפיה שלי הצליחה מעבר למשוער", אמר אז בשיחה עם מנהלי אתר המעריצים הרשמי שלו, "לכן החלטתי גם לכתוב רומן. יש לי תקוות גדולות בנוגע אליו".

למרות זאת לפני כשבוע, כשהתראיין בתוכנית של לארי קינג בערוץ הדיגיטלי אורה טי־וי, הוא אפילו לא רמז על הספר החדש. הוא כן התייחס, לעומת זאת, למצבה של תעשיית המוזיקה כיום. כצפוי, לא היו לו דברים טובים לומר עליה. "המוזיקה גוססת ואנשים מצאו דברים אחרים לעשות", אמר. "אני חושב שבחברות התקליטים הגדולות רוצים להרוויח כמה שיותר, מהר ככל האפשר. לכן מנהליהם צופים בתוכניות הכישרונות האיומות, שיש בהן ילדים קטנים, ומחתימים אותם כדי להרוויח כסף במהירות ובקלות".

באוטוביוגרפיה שלו, שהופיעה גם היא בהוצאת פנגווין, חשף מוריסי כי מורה הטריד אותו מינית, כשהיה נער בבית ספר במנצ’סטר. הוא גם כתב שהקשר הרציני הראשון שלו עם גבר נוצר כשהיה בן 35 ושבעבר אף חשב להביא ילד לעולם עם אשה.

מוריסי, בן 56, הוציא ב–2014 את אלבום הסולו העשירי שלו, האחרון עד כה, "World Peace Is None of Your Business". בסתיו שעבר הוא סיפר בראיון לעיתון הספרדי "אל פאיס" כי הוא נאבק בסרטן. עם זאת הזמר, שבשנים האחרונות ביטל כמה הופעות ברחבי העולם בשל בעיות בריאותיות, לא הרחיב על סוג הסרטן שלקה בו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ