והזוכה בתחרות כפילי ארנסט המינגוויי: דייב המינגוויי

תחרות הכפילים השנתית בקי וסט שבפלורידה משכה אליה 140 משתתפים. השנה, לראשונה בתולדות התחרות, זכה אדם ששם משפחתו הוא המינגוויי

איתמר זהר
איתמר זהר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דייב המינגוויי (במרכז) עם פסלון הזכייה
דייב המינגוויי (במרכז) עם פסלון הזכייהצילום: HANDOUT/רויטרס

כבר 36 שנים מתקיימת בקי וסט שבפלורידה תחרות שנתית של כפילי ארנסט המינגוויי, כחלק מפסטיבל המוקדש לסופר האמריקאי. בסוף השבוע, לראשונה בתולדות התחרות, זכה אדם ששם משפחתו הוא המינגוויי. זהו דייב המינגוויי, שהשתתף כבר שש פעמים לפני כן בתחרות ונאלץ בכל פעם לראות אדם מזוקן אחר זוכה בתואר על חשבונו. הפעם, סיפר, החליט ללבוש סוודר לבן, כפי שנהג הסופר ללבוש. למרות החום הכבד ששרר במקום, אמר, הבחירה בלבוש הזה הוכיחה את עצמה. למרות הדמיון הרב לסופר זוכה פרס נובל לספרות, אין לדייב המינגוויי קשר משפחתי אליו.

על פי "גרדיאן", בתחרות השנה השתתפו 140 בני אדם, בהם מייקל גרובר, בעלה של השפית וכוכבת תוכנית הבישול על שמה, פולה דין, שהסתפק במקום החמישי. זו היתה הפעם השישית שבה ניסה את מזלו. התחרות התקיימה כהרגלה ב"Sloppy Joe’s Bar", בר שהסופר האמריקאי נהג לשבת בו בשנות ה–30.

דייב המינגוויי (במרכז) עם פסלון הזכייהצילום: HANDOUT/רויטרס

דייב המינגוויי סיפר לסוכנות הידיעות אי־פי כי פרט לשם המשפחה יש קווי דמיון נוספים בינו לבין הסופר: "כמוהו אני נהנה לדוג, לשתות קצת, אוהב נשים ובילויים. אני מרגיש כמוהו כי אני בעיירה שהוא חי בה שנים רבות".

דייב המינגוויי חוגג את זכייתוצילום: Rob O'Neal/אי־פי
משתתפי תחרות הכפילים של המינגוויי בקי וסט בפלורידהצילום: Rob O'Neal/אי־פי
משתתפי התחרותצילום: Rob O'Neal/אי־פי

תגיות קשורות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ