עמוס עוז מוציא ספר חדש ונשאר בהוצאת כתר

הספר, "שלום לקנאים", יראה אור ביוני ויכלול מאמרים. בחודש שעבר הגיע לארץ סוכנו של הסופר כדי להיפגש עם בכירים בהוצאות ספרים שונות. בסופו של דבר הוחלט המשך שיתוף הפעולה עם כתר

גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עמוס עוז
גילי איזיקוביץ

ספר חדש לעמוס עוז יראה אור בחודש יוני הקרוב. הספר, "שלום לקנאים", יורכב משלושה מאמרים שחיבר עוז ומפרטים את גישתו בנוגע לנושאים העיקריים שבמחלוקת בציבור הישראלי. שלושת המאמרים מבוססים על מאמרים ופרסומים שונים של עוז, והרצאות שנתן בשנים האחרונות, ועליהם עדכונים, הרחבות ונדבכים חדשים שהוסיף.

הספר יראה אור בהוצאת כתר, ההוצאה הוותיקה שעמה עובד עוז, למרות אי ודאות מסוימת בנוגע לקשרים בין עוז ובינה שעליה דווח ב"הארץ" לפני כחודש. כזכור, כתר נקנתה בידי הוצאת מודן וחלו בה שינויים מבניים ופרסונליים. בחודש שעבר הגיע לארץ סוכנו של עוז, צ'ארלס בוקן, וערך סבב פגישות עם בכירים בהוצאות ספרים שונות ומתחרות. בסופו של דבר נבחר המשך שיתוף הפעולה עם כתר. לדברי ההוצאה, הספר החדש מיועד לאלה שדעותיהם שונות מדעותיו של עוז. הוא עוסק בו בקנאות ופנטיות שמקורן חיי המשפחה וחיי היום־יום, ביהדות סובלנית ובדרך הלא קנאית לפרק את הסכסוך הישראלי־פלסטיני. ספר נוסף של עוז, המורכב משיחות עם העורכת שירה חדד, מצוי אף הוא בעבודה וייצא בעתיד.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ