ספר חדש של אלנה פרנטה יראה אור בנובמבר

מחברת סדרת הרומנים הנפוליטניים, שנהפכו לתופעה עולמית, תוציא רומן ראשון זה ארבע שנים. ההוצאה האיטלקית שלה עדיין לא פירסמה מה יהיה שמו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מתוך העיבוד הטלוויזיוני של "החברה הגאונה". בשנה הבאה תעלה העונה השנייה

אלנה פרנטה, הסופרת האיטלקייה שסדרת הרומנים הנפוליטניים שלה נהפכה לתופעה עולמית, תוציא רומן חדש בנובמבר. זה יהיה הרומן הראשון אחרי ארבע שנים. ההוצאה האיטלקית של פרנטה, אדיציוני א/או, הודיעה על כך השבוע. היא לא אמרה מה יהיה שם הספר החדש.

סדרת הרומנים הנפוליטניים של פרנטה, הכוללת ארבעה ספרים, נפתחה בספר "החברה הגאונה". הסדרה מגוללת את חברותן ויריבותן של שתי נשים שגדלו בשכונת עוני בעיר בדרום איטליה.

העונה השנייה של העיבוד הטלוויזיוני של רשת HBO, שתממקד בספר השני בסדרת הספרים "הסיפור של שם - המשפחה החדש", תעלה בשנה הבאה.

מאז יצאו הרומנים הנפוליטניים פירסמה פרנטה, המסתתרת מאחורי שם עט, ספר אחד, Incidental Inventions, אסופה של טורים שכתבה ל"גרדיאן".

ב-2016 עורר העיתונאי החוקר קלאודיו גאטי סערה בעולם הספרות כשטען שאלנה פרנטה היא בעצם אניטה ראג'ה, מתרגמת שבעבר עבדה בהוצאה לאור באיטליה.

גאטי ספג ביקורת על התחקיר שפירסם. היו שטענו כי הוא פוגע בפרטיות של המחברת ושהוא עלול לגרום לכך שפרנטה תחליט להתרחק מעין הציבור. בראיונות עמה במשך השנים אמרה פרנטה שהאנונימיות היא מרכיב חשוב ביצירתה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ