חרמנים בחוץ, מטרוסקסואלים בפנים |

אורי פינק ממציא את "זבנג!" מחדש

אחרי 27 שנים החליט אורי פינק לעשות שינוי בקומיקס המיתולוגי "זבנג!": הדמויות הוותיקות הפכו להוריהן של הדמויות החדשות. "יש המון דברים יפים בנוער של היום שלא זוכים להתייחסות", הוא אומר בראיון, "ואני רוצה לתקן את זה"

דפנה ארד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דפנה ארד

אורי פינק, יוצר הקומיקס "זבנג!" שמתפרסם מאז שנת 1987 ב"מעריב לנוער" הודיע אמש במפתיע שלאחר 27 שנה, 40 ספרים, סדרת טלוויזיה, משחק מחשב, מעל ל-127 גיליונות של "מגזין זבנג!" ועוד 24 יומני נוער שנתיים, הגיע הזמן לשינוי בעלילה.

קפיצה קדימה מבחינתו, שינוי קיצוני עבור הקוראים שהתבגרו והתרגלו לדמויות; מסתבר שכל השנים האחרונות בעלילות "זבנג!" היו חלום אחד ארוך של ג'ינג'י. כשהוא מתעורר ממנו, הדמויות הראשיות — גל, ירון, סיגל, גילי מגעילי, הרצל, אשר קילר, מאיה, סתיו ומקורביהם — שנותרו תיכוניסטיות כל השנים האלה כשהעולם סביבן השתנה, מתבגרות ב-27 שנה והופכות לדמויות משנה, הורי הדמויות החדשות שפינק משיק. את חלק מהדמויות שהוא והקוראים כבר לא מתחברים אליהן, הוא קימט וזרק לפח האשפה. השנים החולפות ייחשפו בסדרה של פלאשבקים וזיכרונות. השפה הגרפית הקבועה וההומור הפינקי היציב שמזוהים עם הקומיקס יישמרו, עם כמה שינויים הכרחיים בעקבות רוח השעה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ