אמילי גרינצווייג

שיפוץ שנעשה בלשכת מנכ"ל רשות השידור, יוני בן מנחם, הביא להשבתתה של אחת ממעליות הנכים בבניין בשערי צדק. במסגרת השיפוץ, שעלותו מוערכת בעשרות אלפי שקלים, הורחבה הלשכה באופן שמונע שימוש במעלית ייעודית המובילה ללשכת המנכ"ל. כמו כן, בכניסה ללשכה נוסף מנעול הדורש קוד כניסה.

על פי גורמים ברשות, המצב הנוכחי אינו מאפשר כלל לנכים להגיע ללשכה, שנמצאת בכניסה מוגבהת בקומה השנייה של הבניין. על מנת להגיע ללשכה נדרש לעלות לקומה השנייה – דבר שעדיין אפשרי במצב הנוכחי – וממנה לעלות באמצעות המעלית הייעודית, שכבר אינה בשימוש.

מעליות הנכים הותקנו בבניין ב-1999, חודשים לאחר שעברה אליו הנהלת הרשות. יצוין כי לשכת המנכ"ל נחשבת לשכה גדולה גם כך, לאחר שעברה שיפוץ נרחב בתקופתו של מנכ"ל רשות השידור לשעבר, ג'ו בראל. בלשכה נהוג לערוך פגישות עם נציגי איגודים וציבור שונים המגיעים לדיונים, אולם חדר ישיבות נוסף נמצא גם בקומת הכניסה.

מרשות השידור נמסר בתגובה: "הלשכה לא שופצה אלא הוסף קיר עם חלון ודלת למבואה לצורך הצבת ציוד משרדי. מעלית הנכים לא הוזזה ממקומה והנכים יכולים להגיע לכל מקום בבניין ההנהלה באמצעות מעלית ומעליות נכים הקיימות בבניין, מה גם שחדר הישיבות נמצא בקומת הכניסה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ