פרסי ביקורת התקשורת לחני לוז ולאתר “העין השביעית”

בתעודות הוקרה זכו העיתונאי מתי גולן והארכיונאי נרי אבנרי

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

פרסי ביקורת התקשורת של האגודה לזכות הציבור לדעת יוענקו השנה לאתר האינטרנט "העין השביעית" ולחני לוז, מקימת מרכז תדמי"ת ניטור תקשורת ישראלית. הפרס, בגובה 5,000 דולר, יוענק לזוכים בטקס שיתקיים בבית סוקולוב בתל אביב ב-10 במארס.

פרסי ביקורת התקשורת על שם אברמוביץ יוענקו השנה בפעם ה-13, ומטרתם, על פי האגודה לזכות הציבור לדעת, לעודד גופים או אישים שתרמו בשנה החולפת לביקורת התקשורת. על זכייתו של "העין השביעית" החליטה ועדה מקצועית שחבריה היו נשיא האגודה, ד"ר מאיר רוזן, יו"ר האגודה, פרופ' אלי פולק, המשורר ארז ביטון, השגריר לשעבר זלמן שובל, ד"ר דליה זליקוביץ, ד"ר מור אלטשולר והאלוף במיל' אורן שחור. “העין השביעית”, הפועל מייסודו של המכון לדמוקרטיה, החל ככתב עת מודפס שעסק בנושאי תקשורת, והפך לפני כמה שנים לאתר אינטרנט.

מתי גולן. לא הרפה מאמירתו

חני לוז נבחרה על ידי הקהל הרחב על פעילותה, הכוללת טורים בעיתונות וברדיו, מעקב אחרי תחנת גלי צה"ל ותפעול דף פייסבוק תחת הכותרת "אין עניין לציבור - מה שהתקשורת הסתירה ממך".

בתעודות הוקרה מטעם האגודה יזכו העיתונאי מתי גולן, הכותב טורי דיעה בעיתון “גלובס”, והארכיונאי נרי אבנרי, המחזיק בארכיון תקשורת עצמאי וכותב במסגרות שונות. גולן זכה בשנת 2000 בפרס ביקורת התקשורת מטעם האגודה, וצוות השופטים ציין כי הוא “לא הפחית ולא הרפה מאמירתו”. באשר לאבנרי נכתב, כי ארכיונו הוא “כלי חשוב במלאכת הביקורת”.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ