רשמית - ייסגר תיק החקירה נגד שרון גל

מגיש "לילה כלכלי" שעזב את ערוץ 10 נחקר בחשד להטרדה מינית אך לא נמצאה תשתית ראייתית. גל: "חבל שעברתי שבעה מדורי גיהנום בדרך להחלטה"

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

רשמית: תיק החקירה נגד העיתונאי והמגיש, שרון גל, ייסגר - כך הודיעה המשטרה מוקדם יותר היום. לפני כעשרה ימים העבירה כבר יחידת להב 433, שחקרה את הפרשה, את המלצתה לסגור את תיק החקירה בהעדר תשתית ראייתית וכעת נודע כי המלצה התקבלה.

בחודש מאי האחרון נודע כי נגד גל מתקיימת חקירה פנימית בערוץ 10, מקום עבודתו האחרון, בחשד להתנהגות שאינה הולמת. הפרסום הוביל לפתיחת חקירת המשטרה בחשד להטרדה מינית. בתחילת חודש אוקטובר נחקר גל תחת אזהרה, ובסיום החקירה הוחלט כאמור כי אין תשתית ראייתית לחשדות נגדו. על פי הודעת המשטרה, הועבר התיק לפרקליטות לצורך עיון וקבלת החלטה.

גל היה מגיש התוכנית הכלכלית היומית "לילה כלכלי", המשודרת בערוץ 10, והוא גם אחד מיוצריה. סמוך להתפוצצות הפרשה החל לשמש גם כפרשן במהדורת שישי החדשה של הערוץ. בתחילת חודש מאי האחרון התפטר במפתיע מהערוץ וזמן קצר אחר כך התפוצצה הפרשה, במרכזה עמדו עובדים בערוץ שהאשימו אותו בהתנהגות בלתי הולמת, בעלת אופי מיני בוטה. פרסום פרשת גל בא זמן קצר אחרי שנחשפו טענות להטרדה מינית נגד עמנואל רוזן. כזכור, לפני מספר שבועות החליטה המשטרה להמליץ להעמיד לדין את רוזן על הטרדה מינית שביצע לכאורה נגד ארבע נשים.

"אני מברך על ההחלטה ולא היה לי ספק שזו תהיה ההחלטה", מסר גל ל"הארץ" עם היוודע המלצת צוות החקירה בעניינו, "חבל שעברתי שבעה מדורי גיהנום, חצי שנה של עינוי דין, השמצות ורפש. אני מקווה שכל אחד מהמעורבים יעשה חשבון נפש ושאמצא כוח לחזור לעשייה. אני מאמין שהזמן ירפא את הפצע הכואב הזה".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ