גיא רולניק וגל גבאי בין זוכי פרס סוקולוב

רולניק זכה בפרס על "הפיכת העיתונות הכלכלית לגורם משמעותי בשיח הכלכלי חברתי". בנוסף זכו בפרס גם ברוך קרא ושאול אמסטרדמסקי

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

הוכרזו הזוכים בפרס סוקולוב לשנת 2013. גיא רולניק ושאול אמסטרדמסקי הם הזוכים בקטגוריית העיתונות הכתובה. גל גבאי וברוך קרא - בקטגוריית העיתונות האלקטרונית.

את הזוכים בפרסי העיתונות הכתובה בחרה ועדה שהורכבה מפרופ' איל בנבנישתי, פרופ' אלי אברהם, העיתונאית כרמלה מנשה, עו"ד ד"ר עדנאן פלאח וד"ר תמי קירכלי. הם החליטו להעניק את הפרס, בסך 18,000 שקלים, לרולניק, מייסד "דה מרקר", על מפעל חיים שניתן לו בעקבות הקמת המוסף הכלכלי ועל "הפיכת העיתונות הכלכלית לגורם משמעותי בשיח הכלכלי חברתי". אמסטרדמסקי, כתב "כלכליסט", זכה על תחקיריו בתחום הפנסיה.

בתחום העיתונות האלקטרונית בחרה הוועדה שהורכבה מפרופ' אלון הראל, ד"ר אימן אגבריה, פרופ' ניבה אלקין קורן, העיתונאי אדר פרימור וד"ר איבון קוזלובסקי גולן, בברוך קרא. הוא זכה בו על פעילותו רבת השנים ופרסום תחקירים בנושא שלטון החוק. גבאי קיבלה את הפרס על תחקיריה החברתיים, בהם התחקיר ששודר בטלוויזיה החינוכית על הטיפול התרופתי למניעת ילודה שניתן לנשים אתיופיות.

גיא רולניקצילום: אוליבייה פיטוסי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ