העיתונאי צחי כהן תובע מיליון שקל מ"הסטנד־אפיסטית הבדואית"

כהן פוטר מ"ידיעות אחרונות" בעקבות ראיון שערך עם הסטנד־אפיסטית גילה צימרמן ובו היא הוצגה כבדואית. הוא תובע פיצוי ממנה וממקורבה, השדרן מושיק טימור, בשל "שקר, אובדן הכנסה ופגיעה במוניטין"

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

עיתונאי "ידיעות אחרונות" לשעבר, צחי כהן, תובע מרואיינת לשעבר שהביאה לפיטוריו מהעיתון. כהן תובע פיצוי בסך מיליון שקלים מהסטנד־אפיסטית גילה צימרמן וממקורבה, שדרן הרדיו משה (מושיק) טימור, בשל "שקר מפגיע, אובדן הכנסה עתידית, פגיעה במוניטין והוצאת לשון הרע".

התביעה היא תגובתו של כהן לכתבה פרי עטו שפורסמה ביולי אשתקד במוסף "7 ימים" של "ידיעות אחרונות" והוקדשה ל"סטנד־אפיסטית הבדואית הראשונה". במסגרת הכתבה ריאיין כהן את צימרמן, שהתחזתה לפאטמה — אשה בדואית, אם לילדים רבים מכפר בצפון הארץ; מאוחר יותר התברר כי כי מדובר בדמות שצימרמן מגלמת בהופעותיה. כדי לבחון את אמינותה נעזר כהן בטימור, שאישר כי המרואיינת היא פאטמה הבדואית, אף שלפי כתב התביעה היה מודע לזהותה האמיתית. רק לאחר פרסום הכתבה התבררה לכהן זהותה האמיתית של צימרמן. זמן קצר אחרי הפרסום הוא פוטר מעבודתו בעיתון, הליך שלווה בפרסום רב ובלעג. בכתב התביעה, שהוגש בימים האחרונים על ידי עורכי הדין אורון שורץ ויוגב נרקיס, מגולל כהן כיצד נפל קורבן להונאה מצד צימרמן וטימור ודורש פיצוי כספי בסך מיליון שקלים. עדיין לא הוגש כתב הגנה.

משה (מושיק) טימורצילום: אייל טואג

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ