עדי מאירי ובני טייטלבאום יגישו את "הכל דיבורים"

את "הכל דיבורים" הגיש במשך שנים העיתונאי ירון דקל, עד למינויו כמפקד תחנת גלי צה"ל לפני כשנתיים וחצי. אחריו חוותה התוכנית חוסר יציבות וקביעות

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

"הכל דיבורים", תוכנית האקטואליה של רשת ב' המשודרת בשעות הבוקר, תתאפיין מעתה בהגשה זוגית. את התוכנית יגישו ביחד העיתונאית והמגישה, עדי מאירי, והעורך והמגיש, בני טייטלבאום. על המינוי הקבוע הודיע לפני זמן קצר מנהל קול ישראל, שמעון אלקבץ, והסביר כי הוא "משוכנע שמינוי מגישים קבועים לתוכנית יביא לייצובה ולמיצובה של 'הכל דיבורים' כתוכנית האקטואליה המובילה ברדיו".

את "הכל דיבורים" הגיש במשך שנים העיתונאי ירון דקל, עד למינויו כמפקד תחנת גלי צה"ל לפני כשנתיים וחצי. אחריו חוותה התוכנית חוסר יציבות וקביעות: אורן נהרי הגיש אותה תקופה, אך הודח, ואחריו שובצו מגישים שונים, בהם איילה חסון, עודד שחר, אמיר איבגי ונעה ברק. ההחלטה על הגשה זוגית, עליה הודיע אלקבץ, היא שינוי בפורמט התוכנית, שמתחרה בעיקר ב"מה בוער" בגלי צה"ל, אותה מגיש רזי ברקאי. טייטלבאום הוא איש רשות השידור זה 20 שנה, כתב ועורך בתחומים שונים וכיום הוא מגיש יומני חדשות ואת התוכנית "הנקודה היהודית". מאירי היא כתבת משטרה ופרשנית, והיא מגישה תוכניות שונות ברדיו ובטלוויזיה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ