תאגיד השידור הציבורי חושף שם ולוגו חדשים: "כאן"

למרות החלטת הקואליציה, אנשי התאגיד ממשיכים להתכונן לקראת העלייה לשידור במועד המקורי, 1 בינואר. המנכ"ל אלדד קובלנץ: "החשיפה היא אבן דרך חשובה אך לא אחרונה"

איתי שטרן
איתי שטרן
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
הלוגו החדש של התאגיד
הלוגו החדש. כאן כדי להישאר
איתי שטרן
איתי שטרן

תאגיד השידור הציבורי חושף את שמו ועיצובו של הסמליל החדש שלו, זה שיחליף את רשות השידור. הערוץ החדש ייקרא ״כאן״ ואת הלוגו שלו עיצבו סטודיו "פירמה". "'כאן' מבטא את ההכרה שהשידור הציבורי הוא חלק מהחברה הישראלית, שייך לחברה הישראלית והוא כלי הביטוי לכל המתרחש כאן", הסבירו נציגי התאגיד את בחירתם בשם.

בהודעה על הלוגו והשם החדשים, ציינו אנשי התאגיד כי הם ממשיכים להתכונן במרץ לקראת העלייה לשידור ב-1 בינואר 2017 (ע"פ החלטת הקואליציה התאגיד יחל לפעול ב–30 באפריל, אבל  מ-1 בינואר 2017 תוכל המועצה להודיע לשר התקשורת ולשרי האוצר כי התאגיד ערוך להתחיל בשידורים מבחינת הנדסה, כוח אדם ותוכן).

יו"ר מועצת "כאן", גיל עומר, הסביר: "אנחנו כאן כדי להישאר. הציבור הישראלי יפגוש אותנו בכל מקום – בדיגיטל, בטלוויזיה וברדיו. החל מה–1 בינואר, בכוונתנו להעניק לעם ישראל שידור ציבורי עצמאי, בלתי תלוי ואיכותי, כזה שיביא לידי ביטוי את כל הכוחות הטובים ביותר אשר ישנם כאן".

מנכ"ל "כאן", אלדד קובלנץ, הוסיף: "חשיפת השם החדש והלוגו הם אבן דרך חשובה אך לא אחרונה – אנחנו ממשיכים להרחיב את פעילותנו בדיגיטל ונערכים באופן מואץ לתחילת השידורים בטלוויזיה וברדיו".

תגיות:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ