וושינגטון פוסט נגד טראמפ: הכיתוב "הדמוקרטיה מתה במחשכים" הוסף ללוגו

הסלוגן החדש מתנוסס בראש המהדורה הדיגיטלית של העיתון. "זהו מסר טוב, תמציתי וערכי, המסביר מי אנחנו עבור מיליוני קוראינו", מסר דובר העיתון

"הארץ"
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
העמוד הראשי של "וושינגטון פוסט"
העמוד הראשי של "וושינגטון פוסט", הבוקרצילום: צילום מסך
"הארץ"

קוראי המהדורה הדיגיטלית של "וושינגטון פוסט" לא היו יכולים לפספס את התוספת החדשה בראש אתר החדשות. מתחת ללוגו העיתון נוסף באחרונה הכיתוב "הדמוקרטיה מתה במחשכים", המהווה פרק נוסף במאבק המתנהל בין הנשיא דונלד טראמפ לתקשורת האמריקאית.

התוספת החדשה באה בעקבות דבריו החריפים של טראמפ בשבת האחרונה, לפיהם כמה כלי תקשורת מרכזיים בארצות הברית הם "אויבי העם האמריקאי". בציוץ שפירסם בטוויטר כתב טראמפ: "תקשורת החדשות הכוזבות (ניו יורק טיימס, סי-אן-אן, אן-בי-סי הכושלים ורבים אחרים) היא לא האויבת שלי. היא האויבת של העם האמריקאי". זאת לא היתה הפעם הראשונה שהנשיא התייחס לתקשורת כ"אופוזיציה" לממשלו, לאחר שבעבר האשים כלי תקשורת שונים בפגיעה ביישום המדיניות שלו.

תחילה פירסם ה"פוסט" את הסיסמה בחשבון הסנאפצ'ט שלו, ועתה היא נוספה גם לאתר האינטרנט של העיתון. "למעשה, אנחנו טוענים זאת זמן רב", מסר דובר ה"פוסט", כריס קוראטי לעיתונאי סי-אן-אן, בריאן סטלר. "אנו סבורים כי זהו מסר טוב, תמציתי וערכי, המסביר מי אנחנו עבור מיליוני קוראינו". סטלר הוסיף כי ייתכן והסלוגן החדש יופיע גם במהדורה המודפסת של העיתון.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ