אחרי 13 שנה: יו"ר "העבודה" לשעבר שלי יחימוביץ' תשוב לתקשורת

יחימוביץ, שפנתה לפוליטיקה אחרי שורת תפקידים מרכזיים בגלי צה"ל וחברת החדשות, תגיש תוכנית אקטואליה ברשת ב', לצד חבר הכנסת לשעבר מטעם ש"ס, יגאל גואטה

איתי שטרן
איתי שטרן
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
שלי יחימוביץ'. "יהיה דיאלוג פורה"
שלי יחימוביץ'. "יהיה דיאלוג פורה"צילום: תומר אפלבאום
איתי שטרן
איתי שטרן

13 שנים אחרי שעזבה את תחום התקשורת ופנתה לפוליטיקה, שלי יחימוביץ' תשוב לרדיו הציבורי. מי שכיהנה בשנים האחרונות כיו"ר מפלגת "העבודה" וכראשת האופוזיציה תגיש תוכנית אקטואליה ברשת ב' של "כאן", לצד ח"כ מטעם ש"ס לשעבר, יגאל גואטה. התוכנית, שתיקרא "שלי וגואטה", תעלה לאוויר ב–4 במארס ותשודר ארבע פעמים בשבוע, בימים ראשון–רביעי.

"אנחנו שמחים ונרגשים לקראת התוכנית המשותפת", מסרו יחימוביץ וגואטה בהודעה משותפת. "יש לנו דיאלוג פורה וחברות מהיום הראשון שהכרנו בכנסת, אף שאנחנו שייכים, לכאורה, לשבטים שונים. בתקופה של שיח כל כך מקוטב ולעומתי, לשנינו יש תחושת שליחות לייצר דיאלוג שלא נתחמק בו ממחלוקות עמוקות, אבל הוא יהיה משעשע, נטול עוינות, ביקורתי ומכבד, וכמובן, נעשה הכל שיהיה מעניין".

טרם פנייה לפוליטיקה מילאה יחימוביץ שורת תפקידים בתקשורת הישראלית. בין היתר הגישה בערוץ 2 טרם פירוקו את התוכניות "פגוש את העיתונות" ו"חמש עם", היתה בעלת פינה בנושאי חברה וכלכלה במגזין "אולפן שישי", הגישה בגלי צה"ל את תוכנית האקטואליה "מה בוער", ואת התוכניות "הכל דיבורים" ו"צבע הכסף" ברשת ב'.לצדה, גואטה מגיש החל מינואר 2018 תוכנית רדיו אישית ב"כאן" ב' מדי יום שישי, וכן את "יומן הערב" עם רן בנימיני, כמו את תוכנית התחקירים "האזרח גואטה" שמשודרת בכאן 11.

ח"כ לשעבר, יגאל גואטה. השתלב בתקשורת ב-2018
ח"כ לשעבר, יגאל גואטה. השתלב בתקשורת ב-2018צילום: אמיל סלמן

שרון עמית, מנהלת כאן רשת ב' מסרה, כי "אנחנו שמחים על חזרתה של שלי יחימוביץ לשידור הציבורי ול'כאן' רשת ב'. אין לי ספק שהתוכנית החדשה, 'שלי וגואטה', תמשיך את מגמת העלייה בהאזנה של רצועת הערב".

עמית התייחסה גם להורדתה של "יומן הערב" ולעזיבתו של בנימיני את משבצת השידור היוקרתית ואמרה: "בהזדמנות זאת אני מבקשת להודות לרן בנימיני על עבודתו המצוינת ב'כאן הערב' יחד עם גואטה בשלוש השנים האחרונות, ועוד קודם לכן ברשות השידור. בנימיני ימשיך להיות חלק מצוות המגישים הבכירים של רשת ב' ויגיש יומנים ותוכניות בכאן ב'".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ