עיתונאי "הארץ" רועי צ'יקי ארד הפסיק את עבודתו בשל תחקיר המייחס לו מין עם קטינות

ארד כתב בפייסבוק כי הדברים שצפויים להתפרסם עליו קרו לפני כ-20 שנה, והוסיף: "גם אם אני לא זוכר את הדברים המתוארים, לבי נשבר ויוצא אל הנשים. אני מתבייש בעצמי ומבקש סליחה"

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רועי צ'יקי ארד
רועי צ'יקי ארד

עיתונאי "הארץ" רועי צ'יקי ארד הודיע הערב (חמישי) שיפסיק לעבוד בעיתון, לקראת פרסום תחקיר המייחס לו קיום יחסי מין עם קטינות בעבר. ארד כתב כי אינו זוכר את המקרים המתוארים בתחקיר, אך ביקש להתנצל בפני הנשים שנפגעו ממנו.

"מחר עומד להתפרסם עליי תחקיר של שרון שפורר ב'מקום הכי חם בגיהנום' עם אמירות קשות מאוד על מין עם קטינות בראשית (שנות) האלפיים, כשהייתי בתחילת שנות העשרים שלי, ויחסים במצב שכרות לאחר מכן", כתב ארד בפייסבוק. הוא הוסיף כי מלבד הפסקת עבודתו ב"הארץ", מצא מחליפה לניהול העמותה שמפעילה את כתב העת שייסד, "מעין".

"גם אם אני לא זוכר את הדברים המתוארים, לבי נשבר ויוצא אל הנשים שנשאו לפעמים שני עשורים שלמים תחושות עכורות כל כך בנוגע אלי", הוסיף ארד. "טוב שהמוגלה פרצה החוצה. אף שלא היה בי זדון, העיוורון הוא דבר לא פחות נורא. אני מתבייש בעצמי ומבקש סליחה מכל אשה שהרגישה אי-פעם שפגעתי בה. לא אוכל להמשיך בעסקיי כרגיל כשעננה כהה כזו מרחפת על ראשי. כדי לא להישאר רק במלים יפות, אני לוקח עצירה מוחלטת לזמן בלתי מוגבל של כל פעילות, ויוצא לנידוי עצמי וחשבון נפש".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ