נדב רביד מונה למנהל גלגל"צ

רביד מוכר במיוחד כמגיש ועורך תוכנית הרדיו "הקצה" במשך 13 שנים, עד שנת 2011, לצד איל "קוואמי" פרידמן

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

נדב רביד הוא מנהל גלגל"צ החדש, כך הודיע היום מפקד גלי צה"ל, ירון דקל. רביד, בן 43, הוא בוגר התחנה, ודמות מוכרת בתחום המוזיקה האלטרנטיבית. הוא יחליף את דלית עופר לאחר שמונה שנים בתפקיד, וינהל את התחנה, שהיא הפופולארית ביותר בישראל על פי סקרי TGI.

את רביד בחרה ועדת איתור שבה היו חברים אודי ירושלמי, ראש מטה מפקד התחנה והדובר; משה שלונסקי, מפקדה לשעבר; השדרנית רונית אופיר והשדרן דני סידס. רביד מוכר במיוחד כמגיש ועורך תוכנית הרדיו "הקצה" במשך 13 שנים, עד שנת 2011, לצד איל "קוואמי דה לה פוקס" פרידמן. התוכנית עסקה במוסיקת אינדי, אלטרנטיבי, וסוגות שאינן זוכות לחשיפה בדרך כלל בתחנת הרדיו המיינסטרימית, אבל בתחנה החליטו על הורדתה מהאוויר בשל שינויים ברצועת הלילה. אחרי שהורדה תוכניתם, ייסדו את תחנת הרדיו האינטרנטית באותו השם. לצד עיסוקו זה, ניהל רביד לייבל מוזיקה עצמאי והוא משמש כיועץ, מרצה ועורך מוזיקה וגם כדי־ג'יי.

נדב רביד. אתגר הצעדת התחנה קדימה לעבר העולם הדיגיטלי צילום: אורן זיו

בהודעת התחנה בעניין, מסר דקל כי "נדב לוקח על עצמו אתגר לא פשוט, להפוך תחנה מואזנת ופופולארית מאוד לתחנה טובה ומואזנת עוד יותר". רביד מסר: "לפני עומד אתגר הצעדת התחנה קדימה לעבר העולם הדיגיטלי של ימינו, יד ביד עם הצוות המיומן והמקצועי של התחנה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ