שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

טכנאי קול ישראל סירבו לשדר דיווח מלוויות שלא הקליטו

לדברי כתבים ברדיו, נאלצו עורכים וכתבים להשחית זמן יקר במריבות בכדי שניתן יהיה לשדר ראיונות וחומרים מלוויות וניחומי אבלים במהלך המבצע

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה

טכנאי קול ישראל אינם מאפשרים לכתבים להשתמש בהקלטות שביצעו בעצמם, ואינם מתירים שידור חומרים שלא הוקלטו על ידי ניידת שידור. לדברי כתבים ברדיו, נאלצו עורכים וכתבים להשחית זמן יקר במריבות בכדי שניתן יהיה לשדר ראיונות וחומרים מלוויות וניחומי אבלים במהלך המבצע.

בתגובה לדברים, טען הבוקר יו"ר ועד הטכנאים ברדיו, משה לוי, כי הטכנאים דווקא אישרו את השימוש בכל החומרים. "אנחנו רגישים ומתחשבים במצב", אמר לוי, "אין לנו מספיק כוח אדם לשלוח ניידת לכל מקום וכבר אתמול אישרנו באופן גורף חומרים שהוקלטו ללא טכנאי".

אלא שלדברי כתבים ברדיו, רק הבוקר חל שינוי במדיניות. "כתבים הולכים ומקליטים אנשים ברגעים הכי קשים כדי לספר למאזינים על חיל שנהרג", הסביר כתב. "ואז בא טכנאי וקובע שהוא לא משדר את זה כי זה לא הוקלט עם טכנאי".

מרשות השידור נמסר כי "מתחילת האירועים ועד טכנאי הרדיו הורה לכל הטכנאים לשדר את ההקלטות של משפחות החללים גם כאשר הן מועברות באינטרנט. הטענות המועלות בכתבה אינן נכונות שכן כל מה שהיה בהקלטות שודר הלכה למעשה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ