מי אמר "המי" ולא קיבל?

בין עומק אינטלקטואלי, פסיכולוגי ורוחני לבין קשיחות שעל סף החוליגניות. אין עוררין על היותה של “המי” להקה גדולה. אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל להעריץ אותה

בן שלו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בן שלו

ההתניה האוטומטית היתה למצוא לרשימה הזאת צידוק כרונולוגי: תאריך עגול כלשהו שאפשר לתלות עליו את הטקסט. אבל "The Who", כמו "The Who", לא אוהבת דברים עגולים. היא תמיד העדיפה פינות חדות, מגברים שבורים וחדרי מלון הרוסים. כך שלא פלא שהניסיון למצוא תאריך עגול עלה בתוהו.

"המי" התחילה לפעול ב-1964, לפני 49 שנים. האלבום הראשון שלה יצא לפני 48 שנים. יצירת המופת הראשונה, "The Who sell out", ראתה אור לפני 46 שנים. יצירת המופת השנייה, "טומי", לפני 44 שנים. הסולן רוג'ר דאלטרי חגג ביום שישי שעבר את יום הולדתו ה-69. הגיטריסט וכותב השירים פיט טאונסנד יחגוג במאי יום הולדת 68. הבסיסט ג'ון אנטוויסל מת לפני 11 שנה. במאמץ קל אפשר להיתלות ביום השנה ה-35 למותו של המתופף קית מון, שיחול בספטמבר 2013. מסיבות מובנות נעדיף לא לעשות עניין מציון העשור לחקירתו של טאונסנד במשטרה לאחר שנכנס לאתר של פורנוגרפיית ילדים (הוא טען שעשה זאת למטרות מחקר וגרסתו התקבלה על יד החוקרים והוא נוקה מכל חשד).

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ