הישראלית שחשפה לעולם את ג'וני מיטשל מגלה את הסודות של מלכת הפולק

כשמלכה מרום נכנסה לבית הקפה השומם בטורונטו באמצע שנות ה־60, היא לא תיארה לעצמה שהצעירה האלמונית ששרה מולה עומדת להיהפך לאחת הזמרות הגדולות בעולם. כעת, 50 שנה אחרי, הקשר הקרוב בינה לבין ג'וני מיטשל נהפך לספר, החושף גם את הצדדים הכואבים בחיי הזמרת

בן שלו
בן שלו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בן שלו
בן שלו

מלכה מרום לא רצתה לחזור הביתה באותו לילה. החיים שלה ניצבו על פרשת דרכים מבחינה אישית ומקצועית. היא היתה צריכה לעבד את המחשבות שלה, להחליט החלטות גורליות, והיא העדיפה לעשות את זה תוך כדי נסיעה. אז היא שוטטה במכונית שלה ברחובות טורונטו, נסעה במעגלים וחשבה. זה קרה לפני 47 שנים, בנובמבר 1966.

הנישואים שלה התפרקו. היא התחתנה בגיל צעיר מאוד עם גבר קנדי שהכיר אותה בישראל ולקח אותה אתו לטורונטו. היו להם שני ילדים קטנים. הקריירה המוזיקלית שלה, לעומת זאת, נראתה כמו סיפור הצלחה. מרום שרה בצמד עם הזמר הקנדי־איטלקי יוסו ספרליה, והם הופיעו על הבמות המכובדות ביותר בקנדה ושרו שירי עם מאיטליה, מישראל ומעוד מדינות רבות. זאת היתה הפעם הראשונה שמה שקיבל מאוחר יותר את השם "מוזיקת עולם" עלה על סדר היום התרבותי של קנדה. למלכה ויוסו – זה היה שם הצמד – היתה אפילו תוכנית שבועית בטלוויזיה הקנדית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ