אלבום של איימי ויינהאוס ייצא בדצמבר

אורי זר אביב
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אורי זר אביב

חברת התקליטים איילנד תוציא ב-5 בדצמבר אלבום מלא וחדש של איימי ויינהאוס. האלבום, ששמו "Lioness: Hidden Treasures", יכלול 12 שירים, חלקם מעולם לא נשמעו בעבר וחלקם גרסאות ללהיטים מוכרים. את ההקלטות של הזמרת, שמתה ביולי בגיל 27, אספו המפיקים סאלאם רמי גיבס והמפיק וחברה הקרוב של ויינהאוס, מארק רונסון, שחיברו את השירים מתוך אלפי שעות של הקלטות שהשאירה אחריה הזמרת.

המפיק גיבס אמר כי הוא "מאמין שוויינהאוס הותירה אחריה משהו שהוא מעבר לתקופת חייה. היא הרכיבה גוף עבודה שיעורר השראה גם בדורות שלא נולדו עדיין". חלק מההכנסות ממכירות האלבום ייתרמו לקרן לטיפול בנוער בסיכון על שם איימי ויינהאוס, שהוקמה על ידי בני משפחתה ביום שבו היתה אמור לחגוג יום הולדת 28.

את השירים לאלבום בחרה המשפחה יחד עם המפיקים, ובהם גם הדואט שלה עם זמר הג'ז טוני בנט. כמו כן נכללים באלבום שיר שנכתב על בגידתו של בעלה בה ושיר שנכתב תחת השפעת הרואין. לאחרונה התפרסמו פרטים מתוך דו"ח נתיחת הגופה של הזמרת, אשר שם קץ לספקולציות לגבי הגורמים למותה. לא נמצאו סימנים של שימוש בסמים לא חוקיים, אך עם זאת נמצאה בדמה כמות אלכוהול שהיא פי חמישה מהמותר באנגליה לאדם בשביל שיורשה לו לנהוג כחוק.

תגובות