גלגלצ מתרחקת מ"הקצה", ומוסיפה עוד מיינסטרים

תחנת הרדיו חשפה את רצועת הערב החדשה שלה: פחות אלטרנטיבי, הרבה יותר רצועות מוזיקות רכות. "תוכניות נישה מתאימות יותר לפלטפורמות אחרות"

אורי זר אביב
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אורי זר אביב

גלגלצ חשפה אתמול את רצועת הערב החדשה שלה שתעלה לשידור מינואר הקרוב. לפני חודשיים נודע כי תחנת הרדיו הצבאית מתכננת שינוי בשידורי הערב ובמסגרתו תרד משידור תוכנית המוזיקה האלטרנטיבית "הקצה", אחר 13 שנים באוויר. את רצועת הערב הקיימת יחליף מערך תוכניות הפונה לקהל רחב יותר. בתחנה מסבירים אתמול כי השינוי הוחלט עקב פניות רבות ממאזינים ונהגים שמעדכנים על המצב בכבישים אך מתלוננים כי בערב אין לתחנה מה להציע.

שינוי משמעותי נוסף הוא צירוף השדרנית הוותיקה אורלי יניב למערך הערב החדש שתשדר מעתה את "שתיקת הכבישים", מדי לילה בין חצות לשעה שתיים. יניב, שהגישה עד עתה את התוכנית השבועית "לינק", תערוך מוזיקלית את התוכנית יחד עם דן דן מתיוק שערך אותה עד כה.

מנהלת גלגלצ דלית עופר אמרה אתמול ל"הארץ" כי "השליחות הראשונה של גלגלצ לפני בידור היא חינוך לנהיגה זהירה, ונהגים יש על הכביש 24 שעות ביממה. בהקשר המוזיקלי, שילובה של אורלי יניב, על טעמה והגשתה המשובחים, הוא סוג של תו תקן שכולו משדר איכות".

עשו לנו לייק ותוכלו לקבל את מיטב כתבות גלריה ישירות אליכם

השינויים הנוספים שמתוכננים במסגרת רצועת הערב: התוכנית "נעים" תורחב לשלוש שעות ותשודר בין שש לתשע, בהגשתה של שרה'לה בן אשר. אחריה, בין תשע לחצות, תשודר תוכנית חדשה בשם "שעות נוספות", שתגיש גל בן חיים ויערכו מוזיקלית אביעד רוזנבוים ויסמין ישבי.

בתחנה הסבירו אתמול כי הרצועה החדשה תשים דגש על אמנים חדשים מהארץ והעולם ותתאפיין בקו מוזיקלי עמוק ורחב. השינויים באים לשרת בראש ובראשונה את קהל המאזינים של התחנה, שמורכב ברובו מנהגים, נאמר. כמו כן אמר גורם בתחנה כי "התחנה פחות תתאים למי שנעים עבורו הוא מוזיקת טראנסים או ג'אז ווקאלי".

על אופייה של רצועת הערב החדשה אמרה אתמול עופר: "תוכניות נישה מתאימות יותר לפלטפורמות אחרות מגלגלצ, אך עם זאת כן ישולבו תכנים אלטרנטיביים במסגרת התוכנית ‘שעות נוספות' שכבר משולבים בתוכנית ‘שתיקת הכבישים'". עוד נמסר כי השינויים הצפויים אינם בלתי הפיכים ואם יראו בתחנה לנכון ייתכנו שינויים נוספים.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ