מגישי "הקצה", שהורדה בגלגלצ, ישדרו תוכנית חדשה ב-88 אף-אם

אורי זר אביב
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אורי זר אביב

קוואמי (איל פרידמן) ונדב רביד, מגישי תוכנית המוזיקה האלטרנטיבית "הקצה", ששודרה בגלגלצ במשך 13 שנה, חוזרים לרדיו בתוכנית חדשה שתעלה בתחנת 88FM ב-1 באפריל. "הקצה" הוסרה ממערך שידורי הערב של גלגלצ בסוף השנה שעברה. נוסף לתוכנית החדשה ב-88FM, יחזרו קוואמי ורביד לשדר את "הקצה" - בתחנת רדיו עצמאית באינטרנט.

התוכנית החדשה, שלא נבחר לה עדיין שם, תשודר בימי ראשון ב-23:00 ותוגש על ידי שני השדרנים הוותיקים זה לצד זה, בשונה מהפורמט של השנים האחרונות, שבו הגישו השניים את התוכנית לסירוגין, ונכחו שניהם רק באירועים מיוחדים.

ביום עליית התוכנית החדשה, הבלוג של "הקצה", שבימים אלה עובר שדרוג ועיצוב מחדש, יהפוך לתחנת רדיו עצמאית שתשדר את "הקצה" הוותיקה במתכונתה הרגילה: פעמיים בשבוע, פעם בהגשתו של קוואמי ופעם של רביד.

נוסף על חזרתה של "הקצה", ישדרו בתחנה האינטרנטית החדשה כמה שדרנים ממגוון רחב של סגנונות מוזיקליים. בין האנשים שיצטרפו לכוחות תחנת "הקצה" יהיו אנשי רדיו מוכרים, שדרנים מתחנות סטודנטים ואנשי מוזיקה אלטרנטיבית "מובחרים", ששמותיהם ייחשפו בחודש מארס, לקראת פתיחת התחנה.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים ישירות אליכם

"כל תוכנית תהיה המיטב של המיטב בסגנון שלה", אמר קוואמי ל"הארץ". "אלה אנשים שמבחינתנו הם אייקונים בתחומם והם ישדרו מוזיקה שאנחנו מעוניינים לדחוף. נוסף לתכנים מוזיקליים יהיו גם תכנים משלימים".

בימים אלה, תחנת "הקצה" נמצאת בשלבי הקמה וגיוס חסויות. האתר צפוי לשדר משני אולפנים לפחות, ובשלב הראשון לפחות לא אמור לפעול 24 שעות ביממה. "יש כמה סוגי שידור שמצריכים סוגי אולפן שונים", אמר קוואמי.

מאז נודע לרביד וקוואמי על גורל "הקצה" בגלגלצ, ניסו השניים למצוא דרך להמשיך את פעילותה, אולם עד כה נשמרו הפרטים בדיסקרטיות. קוואמי הוסיף אתמול: "עומד לפרוץ לי הלב מהחזה. מאז שקיבלנו את הידיעה על הורדת 'הקצה' אנחנו עובדים בלי הפסקה על איך להמשיך אותה. כעת שזה כבר לא סוד - אנחנו מתרגשים מאוד".

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ