לאחר דחייה, האוטוביוגרפיה של מוריסי תראה אור ב–17 באוקטובר בהוצאת "פנגווין"

הוצאת הספרים אישרה את הדבר, וכך באו לקצן השמועות על ביטול החוזה בין הזמר להוצאה. צופים כי הספר יהיה אחד הנמכרים בבריטניה בחג המולד

בן שלו
בן שלו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בן שלו
בן שלו

האוטוביוגרפיה של מוריסי תראה אור ב–17 באוקטובר בהוצאת הספרים "פנגווין", כך הודיע סולן להקת "הסמיתס" לשעבר. הוצאת הספרים אישרה את הדבר, וכך באו לקצן השמועות על ביטול החוזה בין הזמר להוצאה.

מוריסי התחיל לכתוב את ספר הזיכרונות שלו לפני כמה שנים, וב–2011 הודיע כי השלים כתיבת 660 עמודים. "אני לא יודע מדוע כתבתי ספר כל כך ארוך. אני לא כל כך מעניין", הוסיף. בעת המשא ומתן עם הוצאת "פנגווין" דרש הזמר כי הספר ייצא בסדרת Penguin Classics, שבה יוצאים לאור הספרים היוקרתיים ביותר של ההוצאה. "מדוע לא? קלאסיקה עכשווית של פנגווין", אמר מוריסי. "כשרואים אילו ביוגרפיות מודפסות בימינו, ובאיזו צורה הן נמכרות, אי אפשר לא להזדעזע".

בתעשיית הספרים הבריטית העלו בשבועות האחרונים ספקות בנוגע לפרסום ספרו של מוריסי, שייקרא "אוטוביוגרפיה". המפקפקים ציינו כי בניגוד למקובל "פנגווין" לא שלחה עותקים מוקדמים לחנויות ולעיתונאים וכי היא לא פירסמה את החוזה שחתמה עם הזמר.

עכשיו חוזים בתעשיית הספרים כי האוטוביוגרפיה של מוריסי תהיה אחד הספרים הנמכרים בבריטניה בתקופת חג המולד. בהודעה שבה "פנגווין" אישרה כי הספר אכן ייצא לאור נכתב: "הרבה כוכבי פופ הגיעו רק עם מותם למעמד האיקוני שאליו מוריסי הגיע בחייו".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ