מחר בלילה בתל אביב: שלושה אירועי מוזיקה אלקטרונית מרכזיים עם אורחים מחו"ל

האירועים, בגווני האוס וטכנו, יכללו נציגים מכמה מבירות המוזיקה האלקטרונית - דטרויט, ברלין ולונדון - מה שמבטא את השפע ביבוא הדי־ג’יאים הבינלאומיים

משה קוטנר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה קוטנר

מחר בלילה (חמישי) יתקיימו בתל אביב במקביל שלושה אירועים אלקטרוניים מרכזיים עם אורחים מחו”ל בגווני האוס וטכנו, שיכללו נציגים מכמה מבירות המוזיקה האלקטרונית - דטרויט, ברלין ולונדון, מה שמבטא את השפע ביבוא הדי־ג’יאים הבינלאומיים בתקופה הנוכחית.

במועדון הבלוק שבתחנה המרכזית החדשה ינגנו ג’יימי ג’ונס הבריטי, הדי־ג’יי, המפיק הבעלים של הלייבל Hot Creations, שאחראי למגמה מוזיקלית של טכנו עמוק ומלודי, ולצדו מייק האקאבי מדטרויט, דמות ותיקה ומשפיעה שעסק לאורך השנים בהפקה, תקלוט ולימוד מוזיקה אלקטרונית, ובין השאר עבד עם לייבל מוזיקת הטכנו הברלינאי טרזור. שילוב של טכנו והאוס עם שורשים בעבר ומבט עתידני. לצדם ינגנו הדי־ג’יאים המקומיים זידן, יוגו, אנה וסוזנה.

במועדון הפסאז’ (אלנבי 94, תל אביב), בהפקה של ברזילי קרו, ינגן רוברט הוד, אגדת טכנו שהיה ממקימי קולקטיב אנדרגראונד רזיסטנס בדטרויט, ומי שנחשב לאחד מאבות סגנון המינימל־טכנו בשנות התשעים. לצדו ינגנו הדי־ג’יאים הישראלים החתומים בחברת אינטרנשיונל דיג’יי ג’יגולו מברלין, דיפה ובירי.

במועדון החדש פאראדייז גראג’ (קיבוץ גלויות 49, תל אביב) תחזור לנגן בישראל הדי־ג’יאית, מפיקה ושדרנית הרדיו אניה שניידר הגרמניה, בעלת הלייבל המשפיע מובילי רקורדס, ומי שהפכה לדי־ג’יאית בינלאומית אהובה בעקבות תוכנית רדיו של מוזיקת מועדונים שבה התחילה את דרכה. לצדה ינגנו אוסדון וריי הראל.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ