קריאה לכל האמנים ב"פסטיבל נשים" לבטל בואם בגלל השתתפותו של אייל גולן

לדברי מנכ"לית איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות לנפגעי תקיפה מינית, אורית סוליציאנו, "לא יעלה על הדעת כי זמר שהתנהג אל צעירות כאל חפץ יופיע בפסטיבל להעצמת נשים"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

מנכ"לית איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות לנפגעי תקיפה מינית, אורית סוליציאנו, קראה אמש (שלישי) לכל האמנים שאמורים להופיע ב"פסטיבל נשים" יחד עם אייל גולן – להצביע ברגליים ולבטל את השתתפותם באירוע.

לדבריה, "לא יעלה על הדעת כי זמר שהתנהג אל צעירות, קטינות – כאל חפץ ושעשוע לסיפוק צרכיו המיניים, ניצל את תמימותן ואת הערצתן אליו - יופיע בפסטיבל להעצמת נשים. גם אם גולן לא הואשם בפלילים – ההתנהגות שלו הייתה מחפירה, מעוררת גועל ומן הראוי שישלם מחיר על מעשיו."

"לציבור יש כוח, ואנו קוראות לנשים לא להזמין כרטיסים למופע זה, עד אשר יחליטו המארגנים לבטל את ההזמנה של גולן", אמרה. "הגיע הזמן שיועבר מסר חד משמעי בציבור כי מי שמנצל מינית נשים ונערות – ישלם על כך את המחיר וכי אי אפשר לעבור על כך לסדר היום".

צילום: דניאל בר אוןצילום: דניאל בר און

אמש במהדורת החדשות שידרו קלטות של המשטרה שלפיהן הבנות שהתלוננו נגד הזמר שיקרו, וכי הוא לא שכב אתן ולא סיפק להן סמים. עוד נודע כי הזמר חוזר מארצות הברית ומתכוון לכנס מיסבת עיתונאים שבה יחשוף את גרסתו לדברים.

"גם קראתי את קטעי העדויות שפורסמו בימים האחרונים מחקירת אייל גולן עצמו ומחקירת אביו. אנחנו חושבות שגם אם הכל חוקי, יש פה התנהלות בעייתית של אדם שהשתמש במעמדו כדי לנצל מינית את הנערות שהעריצו אותו. זו התנהלות חמורה במיוחד משום שזהו אדם המשמש מושא להערצה ומודל לחיקוי לבני הנוער והציבור הרחב".

קווי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית: לנשים 1202 לגברים 1203.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ