אייל גולן: "מפח הנפש שלי גדול ביותר - רציתי אבא!!!" - מוזיקה - הארץ

אייל גולן: "מפח הנפש שלי גדול ביותר - רציתי אבא!!!"

במכתב ששלח לתקשורת מספר אייל גולן על הרגשתו בחודשים האחרונים, ועל אכזבתו מהתנהגותו של אביו

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
דפנה ארד

אייל גולן שלח מכתב למערכות התקשורת תחת הכותרת "משולחנו של אייל גולן", ובו הוא מספר על הרגשתו בחודשים האחרונים, ומספר על אכזבתו מהתנהגותו של אביו.

בנובמבר פרצה לראשונה פרשת "משחקי חברה". הזמר המפורסם ואביו, דני ביטון, נקשרו בפרשה של בעילת קטינות אסורה בהסכמה לכאורה, ובהדחת קטינות לשימוש בסמים לכאורה. גולן התלונן בפני החוקרים שהפרשה הזאת גרמה לו להפסדים של מיליונים, ביטולי הופעות והשמעות ברדיו. כעת נראה שלא יוגש כתב אישום כנגד גולן על חלקו בפרשה.

בימים האחרונים נודע שגולן הוזמן להופיע בכנס להעצמה נשית באילת, מנכ"לית איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית, אורית סוליציאנו, ואורלי וגיא שהיו אמורים להשתתף בכנס קראו לאמנים ולנשים לבטל את השתתפותם באירוע. בתגובה, עורך דינו של גולן, שי אליאס, איים בתביעה כנגד האיגוד. בשבועות האחרונים מחכים כלי התקשורת לתגובה רשמית של אייל גולן לסבך ההתרחשויות – והיום היא הגיעה בדמות מכתב.

אייל גולן. במקום מסיבת עיתונאיםצילום: אלוני מור

במכתבו כתב:

"מכובדי,

התכוונתי לכנס מסיבת עיתונאים ולדבר מליבי, אך מכיוון שפרקליטות מחוז תל־אביב פלילי עדיין לא סיימה את עבודתה, אני מנוע מכך ומכבד את ההליך.

"בשלושת החודשים האחרונים אני עובר ימים קשים מאוד. אני מודע לכך שהציבור בישראל כועס ומבולבל לחלוטין ממה שקרה וצר לי על כך. הימים הם ימים קשים עבור ילדי, אימי ואני עצמי. נקלעתי לסיטואציה מאוד מאוד קשה ולא נעימה.

מצד אחד מתלוננות, שהעידו נגדי במשטרה ולאחר מכן, הובהר כי העידו עדות שקר. לצערי הרב, בשל העדויות, שהודלפו לציבור נוצר מצב אבסורדי ומבלבל כאילו אני עשיתי מעשים שלא יעשו. ברצוני להבהיר, כי מעולם לא עשיתי מעשה שלא יכבד אישה או גבר במדינת ישראל.

לצערי, מי שקרא את העדויות קרא אכן עדויות, אך לאחר מכן אותם אנשים שהעידו נקראו לעדות נוספת באזהרה לדבר שקר. ברצוני להבהיר, כי חוץ ממקרה אחד, שהיתה סיטואציה מביכה עליה העדתי במשטרה, במסגרתה הגיע אבי לביתי יחד עם שתי נשים, ללא ידיעתי והסכמתי. בין שתי הנשים היתה בחורה, שהעידה שהיתה בת 21 ואחרי מספר דקות חשדתי, שמדובר בבחורה צעירה יותר. שאלתי אותה ביוזמתי בת כמה היא והיא הודתה בפני כי היא בת 17.5. באותו רגע עזבתי מיד את הדירה, על מנת שלא לפגוע בכבודה.

לצערי הרב, במהלך השנים היו מסביבי מספר אנשים, אשר נדהמתי לגלות שהשתמשו בשמי לשווא לדברים שלכאורה נראים פסולים מיסודם, וזה נוגד את האני מאמין שלי. כל חיי כיבדתי נשים וגברים בכל דרך. לצערי הרב, אני מבין היום, שכמה אנשים שהיו מסביבי לא הלכו בדרך שלי. כשאתה נמצא בפיסגה אתה לא מסתכל ימינה ושמאלה ואתה מתמקד בעשיה, באהבת הקהל ואולי לפעמים מסתנוור, אבל נוצר מצב שאנשי האמון שלך עושים דברים שלא יעשו ואני מצר על כך מליבי. כמובן שאת האנשים הללו פיטרתי באופן מיידי מחברת ליאם הפקות.

עצוב לי לראות את ילדי ואת אימי היקרה עוברים תקופה כל כך קשה,שמשפיעה על החיים של כולנו.

בתקופה הקרובה אתמקד במוסיקה שלי ואני מקווה שהציבור הישראלי יבין שאולי היתה טעות בשיקול דעתי בבחירת האנשים הקרובים אלי, בכמיהה שלי ליחסים טובים עם אבא שלי שנטש אותי בגיל צעיר, אבל לא יותר מכך. מסתבר שכל אדם גם אם קוראים לו אייל גולן והוא זמר בישראל רצה ורוצה גם את אבא שלו על ידו, אך לצערי הרב טעיתי בכך.מפח הנפש שלי גדול ביותר - רציתי אבא!!!

בהזדמנות זאת ברצוני לבקש מכל אנשי התקשורת, שמלווים את הפרשה הזאת לנסות ולבדל ביני ולבין האחרים בפרשה. אני חייב לציין, שהטראומה שעברתי בשדה התעופה בחזרתי לישראל לא תשכח מליבי עוד הרבה שנים. אני לא מאחל את זה לאף ישראלי. עברתי ביקורת גבולות וביקורת המכס כאחד האדם, כפי שאני עושה תמיד, כשהייתי במכונית רדפו אחרי כאחרון העברינים במדינת ישראל. אינני מבין את הדרך ואת ההתנהגות.

אני מרגיש בתקופה האחרונה שדמי נישפך ואני נמצא תלוי בכיכר העיר על חבל גדול וכל אדם שעובר זורק עלי לבנה ואיני יכול להגיב על כך. אני רוצה להתנצל בפני אימי, ילדי, קהל המעריצים שלי ותושבי מדינת ישראל על התקופה האחרונה ששמי לא יורד מהכותרות בנושאים לא נעימים ולא כפי שהיה מקובל בנושאים של המוסיקה והשירים שלי, כואב לי על כך מאוד. ברצוני להודות לרשויות החוק במדינת ישראל כי הם עושים ככל שיכולתם לסיים את הפרשה באופן המהיר ביותר".

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ