צירוף מקרים מוזר הביא לאשפוזם של כמה מהדי-ג'ייז המצליחים בעולם

די-ג'יי אפרוג'ק, די-ג'יי סטיב איוקי וסטפן אנגבלום, חצי צמד ההאוס השוודי "דאדא לייף", המשתתפים בעידת המוזיקה החורפית השנתית במיאמי אושפזו מסיבות שונות

משה קוטנר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה קוטנר

צירוף מקרים מוזר הביא לאשפוזם של כמה מהדי-ג'ייז המצליחים בעולם בימים האחרונים, בעיקר במיאמי, שבה מתקיימת בימים אלה ועידת המוזיקה החורפית השנתית, שהיא אחד מאירועי המוזיקה האלקטרונית המרכזיים של התעשייה. ביום רביעי אושפז די-ג'יי אפרוג'ק, שביקר לאחרונה בתל-אביב, אחרי שנפל וחבט את ראשו בבטון בזמן שהשפריץ שמפניה על הקהל עם די-ג'יי סטיב איוקי במסיבת חוף במיאמי. אפרוג'ק עידכן את מיליוני העוקבים שלו בטוויטר במצב שלו. בהמשך הוא עידכן על כך שהאשפוז היה בעקבות התייבשות ושהוא יחזור לפעילות בקרוב.

יום לאחר מכן אושפז גם הדי-ג'יי אביצ'י, עם דיווחים על כאבים וקדחת. על פי הדיווחים, הוא ינותח. כל הופעותיו הקרובות בוטלו. בהמשך, סטפן אנגבלום, חצי צמד ההאוס השוודי "דאדא לייף", פירסם בטוויטר הודעה שבה כתב על אשפוזם של שני הדי-ג'ייז, שעתיים מאוחר יותר הוא בעצמו אושפז, והוטס לשוודיה לניתוח בטן דחוף. בנוסף לכל אלה, גם די-ג'יי טיאסטו אושפז בשבוע שעבר, אחרי שקיבל מכה ממסך לדים בזמן הופעה בקליפורניה. הוא נלקח לבדיקה רפואית בבית החולים, והודיע על ביטול הופעה ביום שאחרי.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ