החברה החדשה של מיק ג'אגר: רקדנית בת 27

השניים הכירו שבועיים לפני התאבדותה של זוגתו הקודמת, מעצבת האופנה לורן סקוט

הילה אוחיון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הילה אוחיון

הסיבה להתאבדותה של מעצבת האופנה לורן סקוט, שהיתה בת זוגו של סולן הרולינג סטונס, מיק ג׳אגר, נשארה עלומה עד כה, בעיקר משום שסקוט לא הותירה אחריה מכתב התאבדות או סיפרה לסובביה על כך. ידוע כי היתה בדיכאון, אך לא הראתה סימנים ממשיים לרצונה להתאבד. בשבוע שעבר צולם ג׳אגר, בן 71, עם אשה צעירה על מרפסת בשווייץ, ועל כך הגיבה אחותה של סקוט ואמרה, שלא פלא שאחותה התאבדה. היום התברר כי הצעירה המצולמת עם ג׳אגר היא מלאני המריק, רקדנית בלט אמריקאית בת 27, שאותה הוא הכיר שבועיים לפני שסקוט התאבדה.

על פי ה"דיילי מייל" הבריטי, השניים נפגשו לפני כשלושה חודשים ביפן. להקת הבלט האמריקאי שבה רוקדת המריק הופיעה אז בטוקיו, וחבריה הוכנסו אל מאחורי הקלעים של הופעת הרולינג סטונס שם. אמש אישר דובר הרולינג סטונס כי השניים אכן הכירו ביפן, אך מקורב לג׳אגר אמר כי היה ביניהם רק קשר רופף מאז, ורק כשנפגשו שוב בציריך התהדקו יחסיהם.

בזמן שהשניים הכירו היתה המריק מאורסת לגבר אחר, בן 46, אף הוא רקדן בעברו. על פי חבריה, לאחרונה הסירה את טבעת האירוסין שלה מאצבעה.

מאז חזרו השניים לניו יורק הסתגרה המריק בביתה, הקרוב לביתו של ג'אגר שבו התגוררה גם סקוט, משום שידעה כי התקשורת מחפשת אחריה ומעוניינת בתגובתה. כשיצאה לקניות לאחר כמה ימים, התקשרה לחבריה בבהלה והודיעה: ״הם מצאו אותי״.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ