הישראלי שהחליף את בריטני ספירס משגע את הרשת

אמן הווידאו גל וולינץ שתל את עצמו בקליפ של בריטני ספירס. אתר עיתון "טיים" העלה את הקליפ שלו תחת הכותרת "הבחור הזה החליף את בריטני ספירס בקליפ שלה, והתוצאה מהפנטת"

תומר מיכלזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים44
תומר מיכלזון

בקליפ "Work Bitch" נוזפת בריטני ספירס בקהל מאזיניה לעבוד קשה אם הם רוצים להשיג משהו בחיים שלהם תוך שהיא מענטזת באמצע בריכה או מדבר שומם. גל וולינץ, בן 31, אמן וידאו, עורך, מורה לאמנות, ומעריץ של הזמרת החליט ליישם את הפקודה ועבד קשה מאוד. על הקליפ של בריטני.

באדפטציה משלו לקליפ, שנקראת "Hi Brit", הוא החליף את דמותה של בריטני בצילומים ביתיים שלו תוך כדי שהוא מתבונן בחלקים מהקליפ ומשחזר אותם מול המצלמה. לאחר מכן השקיע, לדבריו, זמן רב בעיקר בעריכה ובהידוק הפריימים.

הגירסה של וולינץ:

העבודה הקשה בהחלט השתלמה כשהקליפ צבר פופולריות מהירה וזכה נכון לכתיבת שורות אלו במעל 18 אלף צפיות מאז שהועלה ליוטיוב. "לא ציפיתי לכזו התעניינות", אומר ווליניץ. "אני מניח שההומור והאופן שבו הסרט ערוך, עזרו לייצר עניין". גם בחו"ל כבר גילו עניין רב בעבודה של ווליניץ, כשאתר העיתון "טיים" העלה היום את הקליפ שלו תחת הכותרת "הבחור הזה החליף את בריטני ספירס בקליפ שלה, והתוצאה מהפנטת".

לדברי ווליניץ, הרעיון לעשיית הקליפ נבע מתוך המשיכה שלו "לעיסוק מחודש בדימוי ובתאגיד המכונה בריטני ספירס. עוד בתקופת הלימודים שלי במדרשה, הדימוי הציבורי שלה הפעיל אותי. לא פעם השתמשתי בסאונדים שקשורים אליה בעבודת וידאו שלי", הוא מספר. "מעבר לרעיון הכללי, של 'לשחק' את בריטני ספירס, רציתי להגיע לנראות אחרת. כלומר, כשאני צופה במחוות או בקאברים לשירים של כוכבי פופ, זה לרוב נראה אותו הדבר. יש לזה חוקיות מאוד ברורה, ניסיתי, ואני מקווה שהצלחתי, לשבור אותה".

הגירסה של ספירס:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ