3 מחברי להקת הליווי של שר תובעים אותה על אפליה

השלושה, כוריאוגרף ושתי רקדניות שפוטרו בזמן סיור ההופעות המצליח "לבושה לרצח", תובעים את הזמרת על אפליה גזעית ועל אפליה על רקע גיל. מקורבי שר מגדירים את ההאשמות "מגוחכות"

תמר רותם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תמר רותם

כוריאוגרף ושתי רקדניות שפוטרו מהלהקה שמלווה את הזמרת שר בסיור ההופעות המצליח שלה, "לבושה לרצח", תובעים את הזמרת על אפליה ודורשים פיצוי בסך 10 מיליוני דולרים. הכוריאוגרף, קווין ווילסון, טוען שהזמרת הפסיקה להעסיק רקדנים שחורים בסיור ההופעות שלה. לדבריו, היא אמרה לו כי "בסיור יש כבר יותר מדי שחורים".

לטענת האפליה על רקע גזעי הצטרפה רקדנית בשם סוזן איסטר. רקדנית נוספת, דווסט בלינג'ר, בת 42, טוענת לאפליה מסוג אחר - על רקע גיל. כל השלושה טוענים כי פוטרו מהצוות של שר לאחר שדיווחו על הטרדה מינית של מעריצה על ידי אחד הרקדנים.

בסביבתה של שר דוחים את ההאשמות וטוענים כי הן מגוחכות ורחוקות מהאמת, אבל עורך דינם של השלושה, פרי סי וונדר, טוען שהאשמות דומות הושמעו במשך עשור על ידי עובדים של שר.

לדבריו, כששר עברה על הקלטות של האודיציות, היא אמרה לכוריאוגרף שאסור לו ללהק יותר אפרו־אמריקאים או כהי עור, גם אם הם טובים יותר מהאחרים. סיור ההופעות של שר בצפון אמריקה, "לבושה לרצח", מדורג כאחד מעשרת סיור הרווחיים ביותר ב-2014.

שר במסע ההופעות "לבושה לרצח" השנהצילום: אי־פי

זה הסיור הראשון של שר מאז סיור הפרידה כביכול שלה ב-2005. הסיור רשם רווחים של כמעט 55 מיליון רק בחציו הראשון (עתה היא בתחילת המחצית השנייה שלו). הכרטיסים נמכרים במחירים של מכ-60 ועד כמה מאות דולרים לכרטיס.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ