לוגו הארץ
הארץ

שעות ספורות לאחר שהשיר החדש של ביונסה "7/11" דלף, כמה ימים לפני מועד שחרורו הרשמי, הזמרת חשפה את הווידיאוקליפ ה"ביתי" לשיר, שיצא במסגרת מהדורת הפלטינה לאלבום "ביונסה".

הקליפ מתחיל בביונסה רוקדת במרפסת הגבוהה שלה, עם סווטשירט של אוניברסיטת קייל, וממשיך בתוך הבית, בו היא רוקדת עם חבורה של חברותיה הרקדניות. נראה כי שוטים רבים בקליפ צולמו על ידי ביונסה עצמה (בחלקם אפשר לראות הבזקי השתקפות שלה במראות, מחזיקה את המצלמה).

מלבד הריקודים והחלפות המלתחה המרובות, יתכן שזהו אחד מהקליפים האישיים ביותר של ביונסה. הפעם, המעריצים מקבלים גישה לתוך פנים ביתה של איקונת התרבות, החל בסלון הגדול עם אשוח חג המולד הענקי, עבור בבלגן החינני בחדר האמבטיה שלה, וכלה במבואה של המעליות, היכן שהקליפ מסתיים. בסביבות השנייה ה–57 יש שבריר שנייה בו רואים את בתה של ביונסה, בלו אייווי, על המיטה הזוגית הגדולה, ואילו זורק הקוביות במסכת הסקי ב–1:42 מזכיר במבנהו הפיזי את ג'יי זי.

מהדורת הפלטינה של "ביונסה" יוצאת מחר (24.11). נוסף על האלבום המקורי, המארז יכיל גם את השיר החדש "7/11" ואת בלדת הפרידה "רינג אוף", ארבעה רמיקסים חדשים וכן די־וי־די המתעד את מסע ההופעות העולמי "גברת קארטר", מיני־לוח־שנה ושני ספרי צילומים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ