הפרזנטור של קמפיין אמריקאי חדש נגד השקעות בתעשיית הנשק: סנופ דוגי דוג

הקמפיין ImUnloading# נועד לגרום לאזרחי ארצות הברית להפסיק להשקיע בתעשיית הנשק באמצעות קרנות הפנסיה שלהם

דפנה ארד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דפנה ארד

סנופ דוג הצטרף כפרזנטור לקמפיין ImUnloading# שמטרתו לגרום לאזרחי ארצות הברית להפסיק להשקיע בתעשיית הנשק באמצעות קרנות הפנסיה שלהם. בסרטון הקמפיין אומר סנופ שבמהלך השנים חווה את ההשפעה העגומה של תעשיית הנשק, כשאיבד כמה מחבריו, בני משפחתו ועמיתים אהובים.

באתר הקמפיין כל אמריקאי יכול לבחון אם קרנות הנאמנות שלו משקיעות בתעשיית הנשק. לקמפיין גויסו גם שחקן ה-NBA מאט ברנס, ושחקן ה-NFL בובי וגנר, השחקנית מרגו בינגהם, הזמרת ג'ין אייקו, הזמר אלו בלאק והמשקיע רון קונוויי. "סנופ פנה אלינו" אמרה ג'ניפר פיור, מנהלת הקמפיין ל-CNN, "שמחנו לשלב אותו. זה עוזר בהעלאת המודעות למיליוני אנשים שלא יודעים על הכוח הכלכלי המונח בידיהם בדיון המתחולל על אלימות בנשק חם". בהמשך התעקשה פיור שהארגון שלה לא יוצא נגד אחזקת נשק אלא יוצא נגד תאגידי תעשיית הנשק.

בשנה שעברה סנופ ליון הוציא שיר בשם "No Guns Allowed" עם הראפר דרייק ובתו קורי בי, שיר היוצא נגד תקריות הירי בבתי ספר אמריקאים. אך עוד בימים שבהם נקרא סנופ דוגי דוג, הראפר האמריקאי נהג לשלב סימפול יריות בשיריו כששר על חיי הגנגסטא־ראפר הקשוחים. בשנת 2006 אף הואשם באחזקת אקדח, לאחר שבשנות ה-90 נקשר שמו בפרשיות רצח.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ