קשיים בהפקת פסטיבל "רוק בפארק": "פריימוס" ו"אנטמסק" לא יופיעו בישראל

ההופעה של ג'וליאן קזבלנקס ו–The Voidz, שהייתה אמורה לנעול את הפסטיבל, הועברה למועדון הבארבי בתל אביב

דפנה ארד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

מסתמנים קשיים בהפקת פסטיבל הרוק הבינלאומי "רוק בפארק", שאמור היה להתקיים ביוני הקרוב בפארק רעננה עם ההבטחה ל"שלושה ימים של הופעות ענק מחו"ל מבית3A productions שהביאו לכאן בעבר את הפט שופ בויז, איגי פופ, ליידי גאגא, ג'יימס בלאנט, פיית' נו מור ועוד רבים וטובים".

זאת, לאחר שההפקה ביטלה את הופעותיהן של "פריימוס", להקה אלטרנטיבית ותיקה מקליפורניה שאמורה היתה להופיע ב-10 ביוני, ושל "אנטמסק", הרכב של חברי הלהקות Mars Volta ו-At The Drive In, שאמורה היתה להופיע בשלושת ימי הפסטיבל – עקב "אילוצי הפקה לוגיסטיים". כך על פי הודעה רשמית, בה נאמר: "הלהקות וההפקה מתנצלים על האכזבה ואי הנוחות ומקוות להגיע לישראל בהקדם האפשרי". בנוסף, הופעתו של ג'וליאן קזבלנקס ולהקת The Voidz, שאמורה היתה לנעול את הפסטיבל ב-11 ביוני, הועברה למועדון הבארבי בתל אביב. הלהקה היחידה שאמורה להופיע בפארק רעננה על פי המתוכנן ב-9 ביוני היא להקת הרוק האמריקאית "אינקובוס", שהופיעה בישראל גם בשנת 2007.

להקת "פריימוס". לא יופיעו

דני אחירון, עורך המשנה של אתר "מטאליסט", מעיד על עצמו ש"גדל על 'פריימוס'", ותכנן להגיע להופעה. אך באמצע אפריל, לאחר שגילה את כל מנעד מחירי הכרטיסים, הוא הקים קבוצת פייסבוק וקרא לה "‎הצעצועים כועסים - דורשים מחיר הוגן להופעה של PRIMUS". ערב הביטול היו חברים בה 250 איש. היום הוא דווקא נשמע מאוכזב:

"לא לשם חתרתי. הודעת הביטול קלקלה לי את היום, והחלפתי את שם הקבוצה ל- '‎הצעצועים נשארים בחו"ל - התבטלה ההופעה של PRIMUS :('. אם הקבוצה שלי היתה נכשלת וההופעה הייתה מתקיימת הייתי מגיע להופעה בפארק. הסיבה שלא נמכרו מספיק כרטיסים היא כי התמחור לא היה הגיוני, ותכנון חלוקת המקומות היה לקוי. מקומות ישיבה? הופעה של 'פריימוס' זו לא הופעה שיושבים בה. מחברים שניסו להביא אותם בעבר לארץ, אני יודע שהלהקה ביקשה הרבה מאוד כסף, וכנראה ההפקה הסתמכה על זה שהקהל הישראלי יקנה כרטיסים לשורה הראשונה ב-700 שקל. רציתי להגיע לדיאלוג עם ההפקה שלא הצליח בשום שלב. אני מקווה שמפיק אחר ירים את המופע הזה, ויודע שלהקות רוצות להופיע כמו שהקהל רוצה לראות אותן, ושהחרם התרבותי כמעט ולא קיים".

בימים האחרונים רוכשי הכרטיסים מציפים את עמוד האירוע של הפסטיבל בפייסבוק בבקשה להבהרה ולהחזר. אתר האינטרנט של האירוע קרס.

אתר אירוע "רוק בפארק" קרסצילום: צילום מסך מתוך את

מחברת 3A PRODUCTIONS, שמפיקה את המופע, נמסר הערב שכל רוכשי הכרטיסים להופעה של "פריימוס" יזכו להחזר כספי מלא. רוכשי כרטיס משולב יוכלו לקבל החזר כספי מלא, או לבחור בהחזר של 150 שקל, כאשר הכרטיס שברשותם יכובד בהופעות של "אינקובוס" וג'וליאן קזבלנקס. בנוסף, להקות "פריימוס" ו"אנטמסק" מסרו למעריציהן שהן מתנצלות על האכזבה ואי הנוחות, ומקוות להופיע בישראל בעתיד הלא כל כך רחוק.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ