בימת משפט בניו יורק דחה את טענות הזמרת קאשה נגד ד"ר לוק

השופטת דחתה את טענות עורכי דינה של הזמרת על כך שהיא "עבד" של חברת התקליטים ופסקה שזכויות האדם שלה לא הופרו, כי סוני מאפשרת לה להקליט בנפרד מהמפיק ד"ר לוק

דפנה ארד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
קאשה בצאתה מבית המשפט בניו יורק, לפני כחודשיים
דפנה ארד

שוב מפלה צורבת לקאשה (קאשה רוז סברט) בבית המשפט העליון של ניו יורק. השופטת שירלי קורנרייך דחתה שבע מתוך שמונה טענות ההגנה של הזמרת, במסגרת תביעת הדיבה שמנהל נגדה המפיק והאמרגן שלה, ד"ר לוק (לוקאס גוטוולד).

השופטת דחתה אתמול את טענת עורכי דינה של הזמרת, על כך שהיא "עבד" של חברת התקליטים ופסקה שזכויות האדם של קאשה לא הופרו, כי סוני מאפשרת לקאשה להקליט בנפרד מד"ר לוק. היא דחתה את הטענות על כך שקאשה היא קורבן של פשע שנאה מיזוגני, לאחר שהמפיק לכאורה התעלל בה מינית ונפשית, אנס אותה והעליב אותה במשך עשור. הטענה היחידה שהתקבלה על ידי בית המשפט קשורה לעניין חוזי שידון בהמשך.

ד"ר לוק הוא מפיק מוערך שעבד בשנים האחרונות עם זמרות פופ מצליחות כמו קלי קלארקסון, קייטי פרי ומיילי סיירוס. לטענתו, קאשה בדתה מלבה את טענותיה כדי להשתחרר מהחוזה שעליו חתמה ב–2005 עם קמוסבי, חברת התקליטים שלו שהיא חברת בת של סוני וכדי לפגוע בשמו הטוב. בשנת 2010 קאשה חוותה הצלחה פנומנלית והוציאה שני אלבומים בהפקתו של ד"ר לוק. בשנת 2013 הפסיקה להקליט. ב–2014 ד"ר לוק תבע אותה על הפרת חוזה, ומיד לאחר מכן קאשה תבעה אותו. על פי כתב התביעה, מי ששיכנע אותה לפרוש מלימודי התיכון ולעבור ללוס אנג'לס והבטיח לה שיעשה ממנה כוכבת —– תקף אותה שוב ושוב, סימם אותה, אנס אותה והתעלל בה לאורך שנים פיזית ונפשית, עד שהידרדרה להפרעות אכילה, לאשפוז ממושך ולסכנת חיים של ממש. מאז קולה של קאשה נשמע בעיקר בין כותלי בית המשפט, ובציוצי מחאה ברשתות החברתיות.

ד"ר לוק מכחיש את כל הטענות.

המאבק המשפטי בין הזמרת למפיק והאמרגן שלה נמצא בתחילת דרכו ונותרו במסגרתו כמה תיקים פתוחים בניו יורק, טנסי וקליפורניה, שכוללים תביעה נוספת של ד"ר לוק נגדה על הפרת חוזה, וערעור של קאשה על החלטה של בית המשפט מפברואר שלא מאפשר לשחרר אותה מחוזה ההקלטות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ