תשעה בני אדם, הטוענים שהם קרובי משפחה של פרינס, נאבקים על נתח מירושתו

הזמר לא הותיר אחריו צוואה. בין התובעים חלקים מעיזבונו: אשה הטוענת שהיא אחותו למחצה, אסיר המתעקש שהיה בנו המאומץ ואסיר אחר שגורס כי הוא בנו מרומן נשכח

דפנה ארד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
פרינס. שווי הירושה שלו נאמד ב-100–300 מיליון דולר
דפנה ארד

אשה הטוענת שהיא אחותו למחצה של פרינס, אסיר המתעקש שהיה בנו המאומץ של הזמר ואסיר אחר שגורס כי הוא בנו מרומן נשכח — אלה הם שלושה מבין תשעה בני אדם שתובעים נתח מהירושה של פרינס, ששוויה נאמד בין 100 ל–300 מיליון דולר. התשעה מיוצגים על ידי 20 עורכי דין, שצפויים לנהל קרבות על הירושה של הזמר, שמת לפני כחודש וחצי ועל פי הדיווחים לא הותיר אחריו צוואה. בין נכסיו: מתחם פייזלי פארק במיניאפוליס, מינסוטה, קטלוג המוזיקה שלו ועוד עשרות יצירות שמעולם לא נחשפו.

ככל הידוע, לפרינס יש אחות אחת, טיקה נלסון, מוזיקאית שהקליטה שישה אלבומים, ועוד חמישה אחים ואחיות למחצה, ואין לו ילדים חיים (שני אחים נוספים שלו ותינוק שהוליד מתו). ימים לאחר מותו התפרסמה מודעה בעיתונים מקומיים בלואיזיאנה ובמינסוטה שכותרתה "האם אתם קרובי משפחה של פרינס?" למודעה נענו מאות אנשים שטענו כי הם קרובים של הזמר.

אנשים מתאספים ב-21 באפריל ליד מתחם פייזלי פארק במיניאפוליס, שהיה בבעלות פרינס ובו הוא נמצא מתצילום: Jim Gehrz/אי־פי

קרלין ק' ויליאמס, מוזיקאי שכלוא בבית מאסר בקולורדו באשמת אחזקת נשק ונהיגה ברכב גנוב, טוען שהוא בנו הביולוגי של פרינס, שנולד לאחר רומן שהזמר ניהל עם אמו במלון בקנזס סיטי ב–1976. הוא התבקש להציג הוכחות לכך עד יום שישי הקרוב. עורך דינו טוען שבדיקה גנטית תוכיח שהוא בנו של פרינס ויורשו החוקי היחיד, מכיוון שעל פי החוק במינסוטה, במקרה שבו אדם מת לא הותיר אחריו צוואה, ירושתו תעבור לילדיו באופן אוטומטי, ואם אין לו ילדים — לאחיו.

תובעת אחרת הדורשת נתח מעיזבונו של פרינס היא רג'ינה סורנסון, הטוענת כי היא אחותו למחצה של פרינס, ויש להם אב משותף. לדבריה, רשויות הרווחה הרחיקו אותו ואותה מבית משפחתו של האב, ג'ון לואיס נלסון, עקב התעללות חמורה מצד אחיו הבוגרים למחצה של פרינס, שמאוחר יותר תקפו אותה, שברו לה עצמות וגרמו לה זעזוע מוח.

נורמן ייטס כרתנס מדרום קרוליינה הוא האחרון לעוט על השלל. הוא טוען שפרינס היה אביו המאמץ והגיש לבית המשפט של מחוז קרוור במיניאפוליס, שמטפל בעיזבונו של הזמר, מכתב ובו טען כי פרינס דווקא כתב צוואה ובה הוריש לו שבעה מיליון דולר. השופט המחוזי קווין אייד נתן לו שבעה ימים לספק הוכחות לטענותיו, ואם לא יעשה כן תידחה בקשתו.

פרינס — בשמו המלא פרינס רוג'רס נלסון — מת ב–21 באפריל. הוא נמצא ללא רוח חיים במעלית במתחם פייזלי פארק. מדו"ח הטוקסיקולוגיה שבוצע בגופתו עולה שהוא מת עקב מנת יתר של משככי כאבים אופיאטים רבי עוצמה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ