סיה: תביעה נגדי? אולי זו המצאה של כתב משועמם

"ככל שאנחנו יודעים אין תביעה", צייצה הזמרת בתגובה לידיעות על אודות שתי תביעות ייצוגיות שהגישו מעריציה בישראל לאחר שהתאכזבו מהופעתה

דפנה ארד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הופעה סיה פארק הירקון
דפנה ארד

"ככל שאנחנו יודעים אין תביעה. אולי זו סתם המצאה של כתב צהובון משועמם מישראל? זה פגע ברגשותיי" — כך צייצה אתמול (ראשון) סיה בתגובה לידיעות על אודות שתי בקשות לתביעות ייצוגיות שהגישו מעריציה בישראל לאחר שהתאכזבו מההופעה שלה, שהתקיימה ב–11 באוגוסט בפארק הירקון.

תביעה ראשונה הוגשה על ידי רן בוטבול ואיציק אדרי באמצעות משרד עורכי הדין קלעי, רוזן ושות', בבקשה להחזר חצי מהכנסות המופע, ופיצוי בסך מיליון שקל. התביעה השנייה הוגשה על ידי בן סויסה, שהקים שעות ספורות לאחר המופע קבוצת פייסבוק בשם "התארגנות לתביעה ייצוגית נגד מפיקי ההופעה של סיה בישראל". היא הוגשה באמצעות משרד עו"ד הרשקוביץ ושות' על סך 25 מיליון שקל — סכום ההכנסות המשוער מהמופע. הן מבקשות לייצג את קהל רוכשי הכרטיסים, 40 אלף איש, שחוו מפח נפש מ"משכה הקצר ואיכותה הירודה" של ההופעה, כך על פי תביעת אדרי ובוטבול. אדרי כתב: "ההופעה של סיה היתה זלזול וניסיון לעשות כסף על חשבון הציבור. החל מהעברת ההופעה מראשון לציון לפארק הירקון והפיכתה מהופעה 'אינטימית' להמונית, ועד הסתרת העובדה מהציבור שמדובר בהופעה קצרה במיוחד". שתי בקשות התביעה הייצוגית הוגשו נגד "טנדי הפקות" ארבעה ימים לאחר המופע, ולא הוגשו נגד הזמרת עצמה.

לפני מספר ימים צייצה הזמרת תגובה נוספת בעניין, לאחר שסיכמה את סיבוב ההופעות האירופי שלה: "אני נותנת את הכל במופע שלי — ברור שהוא מופשט, אבל אני שופכת את הלב שלי על הבמה. בכל רגע ורגע הושקעה מחשבה".

מ"טנדי הפקות" נמסר: "טרם קיבלתנו את התביעה מהתובעים. אנו נלמד את הטענות ונגיב בבית משפט".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ