דפנה ארד

הראפר כריס בראון נעצר אתמול (שלישי) בחשד לתקיפה בנשק חם לאחר מצור משטרתי ותקשורתי של 11 שעות על ביתו. על פי הדיווחים בתקשורת האמריקאית, ביילי קורן, מיס קליפורניה לשנת 2016, הזעיקה את המשטרה באמצע הלילה לאחר שהותקפה על ידי הזמר. היא סיפרה שהגיעה לאחוזתו של הראפר לצורך פגישה עסקית, לקראת שיתוף פעולה בקליפ. זה לא היה ביקורה הראשון במקום, והיא נשארה לבלות באחוזה המפוארת שבה נכחה פמלייתו.

לקראת שלוש לפנות בוקר, סוחר תכשיטים הציג בפני הנוכחים את מרכולתו, שכללה שעוני זהב, צמידי יהלומים ושרשראות נוצצות. הדוגמנית התרשמה עד מאוד מצלב מעוטר ביהלומים. עוד לפני שהושיטה את ידה אליו, חבר של בראון צעק עליה, קילל אותה, וביקש שתסתלק, ואז בראון שלף אקדח, ואיים על חייה. שני חברים של בעל הבית ליוו אותה החוצה, והסכימו להחזיר לה את הטלפון הנייד רק אם תסכים לחתום על הסכם סודיות. היא חטפה אותו מידם, וברחה לרחוב עם חברתה. הם דלקו אחריה בג'יפ שחור והיא מצאה מסתור תחת משאית. השכנים הזעיקו את המשטרה.

"חששתיי לחיי" אמרה לערוץ אי. על פי גרסת הפמליה של בראון שפורסמה באתר TMZ, קורן וחברתה היו אורחות לא קרואות, בראון בכלל ישן כשהן התבקשו לעזוב, והדוגמנית שמנסה להתפרסם על גבו, בדתה את הסיפור. "אני כבר מאוד ידועה. גם אם הייתי רוצה להתפרסם, למה לי להמציא דבר כזה? הוא יודע בדיוק מה הוא עשה אלא אם כן הוא היה מחופף לגמרי, תחת השפעה, לא בהכרה, אני מציעה לו להודות באמת", הגיבה בראיון ל"אקסטרא".

עד שהשוטרים הוציאו לו צו מעצר וחיפוש, בראון העלה מספר סרטונים לרשתות החברתיות שבהם תקף את המשטרה, טען לחפותו ואמר שהוא כלל לא מתבצר בביתו: "אמצע הלילה ואני ישן, מתעורר לקולות הליקופטרים מזוינים, המשטרה מחכה לי מחוץ לשער. תגידו מה אתם רוצים ממני? אני מתרחק מצרות, מטפל בבת שלי, עובד, אין לי כוח לכל הביצ'ז המכוערות האלה והבולשיט הזה. כל שלושה חודשים ממציאים עלי משהו", אמר, והוסיף "חיים שחורים נחשבים" ו"פאק דה פוליס".

שוטר מעדכן את התקשורת בזמן המצור על ביתו של בראוןצילום: BOB RIHA JR/רויטרס

זו לא הפעם הראשונה שהראפר מווירג'יניה מסתבך עם רשויות החוק או נוהג באלימות. בשנת 2009 הודה בתקיפת הזמרת ריהאנה שהיתה בת זוגו. הוא הכה אותה וחנק אותה והיא סבלה מפציעה בפניה ואושפזה. הוא הסגיר עצמו למשטרה ובעסקת טיעון נגזרו עליו 180 ימי עבודות שירות, תקופת מבחן בת חמש שנים, והשתתפות בתוכנית ייעוץ בת 52 שבועות למניעת אלימות במשפחה. מאז היה מעורב בקטטות שונות, עם הראפר דרייק, עם צ'אנס דה ראפר ועם האמרגן שלו. הוא נזרק ממוסדות גמילה לאחר שנהג באלימות, ונעצר בחשד לתאונת פגע וברח.

למעשה זו הפעם החמישית שהמשטרה מגיעה השנה לביתו של בראון בעקבות תלונות שכנים. על פי חוקי מדינת קליפורניה, העונש המקסימלי על העבירה שבה חשוד בראון עומד על ארבע שנים וקנס על סך עשרת אלפים דולר. בביתו נערך חיפוש, והוא זומן למשפט בחודש הבא. רשויות החוק לא חשפו אם נמצאו כלי נשק או חומרים אסורים בביתו של הראפר, ששוחרר בערבות על סך 250 אלף דולר. הדוגמנית ביילי קורן:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ