יואב קוטנר ולאון פלדמן יצטרפו לצוות "הקצה"

גם עופרי גופר, אמיר אגוזי ויוני שרוני ישדררו בתחנת הרדיו האינטרנטית שהקימו קוואמי ונדב רביד. התחנה תעלה לאוויר ותשדר לייב החל מה-1 באפריל

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

הותר לפרסום צוות השדרנים שמצטרף לתחנת "הקצה" שתחל לשדר ב-1/4. לצד קוואמי ונדב רביד העומדים מאחורי המיזם, ישדרו שורה של כשרונות וותיקים בתחום: יואב קוטנר, לאון פלדמן, עפרי גופר, אמיר אגוזי ויוני שרוני. הערוץ החדש יפעל כתחנת רדיו מקוונת בכתובת kzradio.net. תחנת "הקצה" תשדר מאולפני מכללת BPM למוזיקה, ותגיש תוכנית חדשה מדי יום, שניתן יהיה לשמוע בלייב או על פי דרישה מתוך מאגר. השדרנים מצטרפים לקוואמי ונדב רביד, ויגישו כל אחד תוכנית שבועית בת שעתיים.

כזכור התכנית "הקצה" שודרה בגלגלצ כ-14 שנה בהנחיית רביד וקוואמי לסירוגין (ותקופה מסוימת במקביל). בתחילת השנה, החליטה גלגלצ להוריד את התכנית מלוח השידורים, החלטה שעוררה סערה לא קטנה. במקביל לעליית תחנת הרדיו האינטרנטית, ישדרו השניים תכנית שבועית ברדיו 88FM.

השדרנים שמצטרפים למיזם האינטרנטי הם כולם אנשי מוזיקה ורדיו ותיקים. יואב קוטנר חזר לא מזמן לגלי צה"ל לאחר שנים ברדיו 102FM וערוץ 24; לאון פלדמן הוא מותיקי שדרני קול הקמפוס שם הוא מגיש מדי שבוע את תכנית האינדי הישראלי "נפוליאון"; אמיר אגוזי חבר עם רביד בצוות "בוטניקה" ומשמש כעורך המוזיקלי של בר השסק; עופרי גופר ערך בעבר בגלגלצ וכיום בערוץ 24 והוא ממייסדי ליין מסיבות ההאוס הנחשב East Of Eaden; ויוני שרוני הוא כותב ועורך במדור הלילה של עכבר העיר ושידר בתדר את התכנית שהפכה לבלוג, "ניימדרופינג".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ