זמר במצור: האם כריס בראון יגיע לישראל?

מי מונע מהזמר השנוי במחלוקת לצאת מהפיליפינים? כריס בראון שוב בצרות ונאלץ לבטל את הופעתו הקרובה בבירת אינדונזיה. האם הוא יצליח לחלץ את עצמו בזמן להופעה בארץ?

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אוף, עוד פעם עשיתי צרות. כריס בראון (צילום: יח"צ)האם בריזי סוף סוף הפיל את עצמו לפח ממנו הוא לא יכול לצאת? כריס בראון, הזמר השנוי במחלוקת שאמור לנחות בישראל ממש בקרוב לקראת ההופעה בשני (27.7), תיכנן לעלות על המטוס הפרטי, להסתלק מהפיליפינים ולהמשיך בסיבוב ההופעות שלו, אלא שבשדה התעופה בישרו לו אחרת. בראון גילה כי נאסר עליו לצאת מהמדינה בעקבות חוב למקדם הופעות על מופע שפספס באזור מוקדם יותר השנה. איסור היציאה המפתיע הגיע ישירות ממשרד המשפטים הפיליפיני, כך שעושה רושם שמדובר בעניין ביורוקרטי סבוך.» כריס בראון בישראל - כל הפרטים» פארל וויליאמס מוציא קליפ חדש» ניקי מינאז' מתכסחת עם טיילור סוויפטבראון נמצא כרגע בעיצומו של טור ברחבי אסיה, עם עצירות צפויות בהונג קונג ואינדונזיה, ואמור להגיע בישראל בעוד ארבעה ימים. כנגזרת מהמצור המפתיע, הוא נאלץ לבטל את אחת ההופעות הקרובות בג'קרטה, בירת אינדונזיה. מההפקה בארץ נמסר: "הופעתו של כריס בראון  בלייב פארק ראשון לציון תתקיים כסדרה. הצוות הטכני כבר נמצא בארץ והתחיל בהכנות". לידיעת האקסטרה דואגים, הזמר עצמו צייץ הודעת הרגעה בטוויטר בנוגע להופעה שביטל ומסר שימצא תאריך חדש.בריזי מרגיע את הרוחות:

#TeamBreezyJakarta due to safety concerns my show on July 25th will be rescheduled! Let's keep spreading love around the world! #Pray4Peace

— Chris Brown (@chrisbrown) יולי 22, 2015

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ