"רוצה אבא": אייל גולן מגיב על הפרשה

אייל גולן מגיב על פרשה במכתב פתוח שכתב למערכות התקשורת בארץ: "ברצוני להבהיר, כי מעולם לא עשיתי מעשה שלא יכבד אישה או גבר במדינת ישראל"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אחרי שבועות של שמועות, הקלטות, עדויות וחקירות, מגיב היום לראשונה הזמר אייל גולן על פרשת הקטינות בה נקשר שמו ושם אביו. במכתב שנשלח על ידי משרד יחסי הציבור של רני רהב, מצהיר גולן כי נתן אמון באנשים שלצערו איכזבו אותו, מה שניתן לפרש כהפניית אצבע מאשימה כלפי אביו: "לצערי הרב, במהלך השנים היו מסביבי מספר אנשים, אשר נדהמתי לגלות שהשתמשו בשמי לדברים שלכאורה נראים פסולים מיסודם, וזה נוגד את האני מאמין שלי. כל חיי כיבדתי נשים וגברים בכל דרך. כשאתה נמצא בפיסגה אתה לא מסתכל ימינה ושמאלה ואתה מתמקד בעשיה, באהבת הקהל ואולי לפעמים מסתנוור, אבל נוצר מצב שאנשי האמון שלך עושים דברים שלא יעשו ואני מצר על כך".

הזמר המפורסם לא נח: אורלי וגיא נגד אייל גולןהמסמר האחרון בארון של ארץ ישראל הישנה והטובהיחי המלך, בוז לציבור: למה בסוף נסלח לאייל גולן?איך מטפלים בכוכבים שפישלו מעבר לים?

גולן מספר במכתב כי רצה לכנס מסיבת עיתונאים, אך פרקליטות מחוז תל- אביב שנמצאת עדיין בשלבי החקירה מנעה זאת ממנו. "אני מודע לכך שהציבור בישראל כועס ומבולבל לחלוטין ממה שקרה וצר לי על כך", הקדים הזמר והתייחס למעריציו, "הימים הם ימים קשים עבור ילדי, אימי ואני עצמי. נקלעתי לסיטואציה מאוד קשה ולא נעימה. מצד אחד מתלוננות, שהעידו נגדי במשטרה ולאחר מכן, הובהר כי העידו עדות שקר. לצערי הרב, בשל העדויות, שהודלפו לציבור נוצר מצב אבסורדי ומבלבל כאילו אני עשיתי מעשים שלא יעשו. ברצוני להבהיר, כי מעולם לא עשיתי מעשה שלא יכבד אישה או גבר במדינת ישראל".  

"כל חיי כיבדתי נשים וגברים בכל דרך". אייל גולן (צילום מסך)

גולן מפרט ומתייחס לאחד המקרים הספציפים ששבו הואשם: "היתה סיטואציה מביכה עליה העדתי במשטרה, במסגרתה הגיע אבי לביתי יחד עם שתי נשים, ללא ידיעתי והסכמתי. בין שתי הנשים היתה בחורה, שהעידה שהיתה בת 21 ואחרי מספר דקות חשדתי, שמדובר בבחורה צעירה יותר. שאלתי אותה ביוזמתי בת כמה היא והיא הודתה בפני כי היא בת 21. באותו רגע עזבתי את הגירה על מנת שלא לפגוע בכבודה".

בהמשך המכתב מציין גולן שיכול להיות שהרצון העז שלו בדמות אב, הוא זה שהיה בעוכריו: "אני מקווה שהציבור הישראלי יבין שאולי היתה טעות בשיקול דעתי בבחירת האנשים הקרובים אלי, בכמיהה שלי ליחסים טובים עם אבא שלי שנטש אותי בגיל צעיר. מסתבר שכל אדם גם אם קוראים לו אייל גולן והוא זמר בישראל רצה ורוצה גם את אבא".

את המכתב, חותם גולן בבקשת סליחה: "אני רוצה להתנצל בפני אימי, ילדי, קהל המעריצים שלי ותושבי מדינת ישראל על התקופה האחרונה ששמי לא יורד מהכותרות בנושאים לא נעימים ולא כפי שהיה מקובל בנושאים של המוסיקה והשירים שלי, כואב לי על כך מאוד. ברצוני להודות לרשויות החוק במדינת ישראל כי הם עושים ככל שיכולתם לסיים את הפרשה באופן המהיר ביותר".    

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ