הזמר המפורסם לא נח: אורלי וגיא נגד אייל גולן

לאחר שכמעט שככה סערת "הזמר המפורסם" בה היה מעורב אייל גולן, גיא מרוז ואורלי וינלאי הסירו את השתתפותם בפסטיבל נשים באילת עקב הופעות של גולן באירוע. מהנהלת הפסטיבל טרם נמסרה תגובה

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

בתחילת חודש הבא צפוי להתקיים באילת פסטיבל העצמה נשית בעיר אילת. בין המשתתפים: ליאור נרקיס, מירי מסיקה, צופית גרנט, אורלי וילנאי וגיא מרוז ואייל גולן. בעקבות השתתפותו של הזמר לאחר פרשת "הזמר המפורסם" שנחשפה לפני כחודשיים, פנה גיא מרוז בעמוד הפייסבוק שלו לרשימת המשתתפים וביקש מהם לבטל את השתתפותם. כך כתב: "חברים אנחנו צריכים את עזרתכם. התברר לנו שאנחנו מופיעים- אורלי ואני - בפסטיבל להעצמה נשית באילת ולצידנו לא אחר מאשר אייל גולן! אנחנו כמובן ביטלנו את השתתפותנו, אבל צריך עכשיו עוד כוח ציבורי כדי לגרום לפסטיבל לבטל את נוכחותו השוביניסטית של הזמר הזה בפסטיבל למען נשים. גם קטורזה מופיע שם גם מירי מסיקה גם צופית גרנט - אנחנו מבקשים מכם להפעיל את כוחכם העצום ברשת ולמנוע את זה. זה איננו חרם זו בקשה הגיונית ממי שאולי לא היה פלילי אבל היה כל השאר - לא להופיע באירוע להעצמה נשית!". בנתיים לא התקבלו ביטולי משאר משתתפי הפסטיבל ומהנהלת הפסטיבל טרם נמסרה תגובה רשמית.

המסמר האחרון בארון של ארץ ישראל הישנה והטובהיחי המלך, בוז לציבור: למה בסוף נסלח לאייל גולן?

פרשת "משחקי חברה" דלפה לתקשורת בחודש דצמבר האחרון ותיארה מסיבות חשק בהן היה מעורב לכאורה זמר ישראלי מפורסם ומספר קטינות. התקשורת געשה, והמשטרה אף הטילה צו איסור פרסום על הפרטים. לאחר מספר שבועות הותר לפרסום שמדובר בזמר הלאומי - אייל גולן. כיום החקירה נמשכת, אך לפי שעה מסתמן שלא יוגש כתב אישום נגד אייל עצמו. נגד אביו, דני ביטון, לעומת זאת, מתגבשות הראיות להגשת כתב אישום, ובהן גם שיחות מוקלטות עם נערות צעירות, בהן נשמע ביטון מפתה אותן (לכאורה) להיפגש עמו.

עדיין מתפלל, אייל גולן:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ