מי הרוקנרולר שלך?

מתחברים לפייסבוק, בוחרים את הרוקנרולר האהוב עליכם ויכולים לקבל כרטיסים לאחת מההופעות הגדולות של הקיץ. נו, כבר בחרתם?

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מבול הופעות הקיץ כבר התחיל, ובקרוב יגיעו לישראל כמה מאמני הרוקנרול הגדולים בעולם. בעכבר העיר מזמינים אתכם ל"רוקנרולר" - אירוע הרוק הגדול של הקיץ בהשתתפות הפיקסיז, סאונדגרדן, גוגל בורדלו ודה הייבס. רגע לפני זה ינחתו פה חברי הרולינג סטונס ובהמשך גם האיש והאגדה ניל יאנג.

» סאונדגרדן בישראל - לכל הפרטים» פיקסיז בישראל - לכל הפרטים» גוגול בורדלו בישראל 2014 - לכל הפרטים» דה הייבס בישראל - לכל הפרטים» המדריך המלא להופעות חו"ל

אז איך זה עובד? בוחרים את הרוקנרולר שלכם - הסטונס, הפיקסיז, סאונדגרדן או ניל יאנג, ויכולים לקבל כרטיסים במתנה לאחת מההופעות.

כל מה שצריך לעשות הוא:

1. להקליק על התמונה של הלהקות. 2. ללחוץ על Sign In כדי להתחבר דרך הפייסבוק האישי שלכם.3. להצביע לאחת הלהקות המופיעות בשאלת Askem האינטרקטיבית בכתבה. מבין המצביעים שהתחברו דרך הפייסבוק נבחר זוכים שיוכלו לקבל כרטיסים להופעות המופיעות בשאלה! זכרו, כל משתמש יכול להצביע רק פעם אחת כדי להשתתף. הצבעות כפולות לא ייספרו. אם בחרתם שלא להתחבר דרך הפייסבוק אלא רק להשפיע על התוצאות, אתם מוזמנים לעשות זאת - אך חשוב לציין שאינכם תהיו זכאים לזכייה בכרטיסים.

השתתפות בפעילות פירושה הסכמה לתנאי התקנון. הפעילות תימשך עד ליום ראשון, ה-15.6, בשעה 7:00 בבוקר. הצבעות שיתקבלו לאחר מכן לא ייחשבו. הודעה לזוכים בכרטיסים להופעה של הרולינג סטונס תימסר ביום ראשון, ה- 1.6. הודעה לזוכים בכרטיסים לשאר ההופעות תימסר עם סיום הפעילות. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ