ברי סחרוף, הדג נחש וקובי אוז ישתתפו במופעי התרמה מיוחדים

סחרוף, שב"ק ס', הדג נחש, פורטרט ומוש בן ארי ישתתפו בערב מיוחד בבארבי כדי להתרים כסף למתופף מיכאל אבגיל ולמשפחתו. סחרוף יופיע גם עם קובי אוז ודיקלה להצלת מוסד המסייע לנשים פגועות נפש

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

גל של התנדבות שוטף את אמני ישראל, ואת ברי סחרוף בפרט: היוצר המוערך ישתתף בקרוב בשני ערבי התרמה מיוחדים למען מטרות שונות. הראשון יתקיים בבארבי ב-5 בפברואר, כאשר הכנסותיו ייתרמו לשיקום ביתו של המתופף מיכאל אבגיל, שהוצף בעקבות שטפונות הסופה הגדולה באזור השרון. בעקבות ההצפה נהרס גם רכושו של אבגיל, אשתו וארבעת ילדיהם, וכן אוסף כלי הנגינה הגדול שלו. מאז הוא מושבת מעבודה ומתגורר בביתם של חברים.

» אירוע התרמה למען מיכאל אביגיל - כל הפרטים

בערב המיוחד יופיעו לא מעט להקות ביניהן הדג נחש, שב"ק ס', פורטרט, מרסדס בנד וכן המוזיקאי מוש בן ארי ועוד. יוסי פיין, שותפו של אבגיל בלהקת "אקסנטריק סאונד סיסטם", יפיק את הערב יחד עם הזמר גדי אלטמן. מחיר כרטיס הכניסה יעמוד על 100 שקלים.

אירוע התרמה נוסף ייערך לכבוד עמותת חזון לפתיה בבית צבי בירושלים, שנמצא בסכנת סגירה. העמותה, שהוקמה לפני כ-40 שנה, מעניקה מסגרת מעודדת שיקום ויצירתיות לנשים פגועות נפש.

כאמור, סחרוף תרם את שירותיו גם למען המופע הזה, והוא אמור לבצע בסיומו שיר משותף יחד עם דיקלה וקובי אוז. עוד ישתתפו בערב: ויקטוריה חנה, הרב בני לאו, דב אלבוים, במבי שלג, שי צברי, יוסי פיאמנטה ויונתן ניב ועוד שלל משוררים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ