כנפיים של קרמבו: המעשה הטוב של להקת הג'ירפות

בשביל לראות את ההופעה הקרובה של להקת הג'ירפות לא תצטרכו לצאת מהבית. כשתעלה הלהקה על במת הבארבי בחמישי הקרוב, ישודר הכל בלייב באמצעות האפליקציה הישראלית LiveLens. כל ההכנסות מההופעה "הווירטואלית" יועברו לתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

להקת ג'ירפות יוצאת בפעילות ייחודית וראשונה מסוגה בישראל לקראת הופעתם הקרובה במועדון הבארבי בתל אביב. במסגרת הפעילות תשודר ההופעה בלייב באמצעות האפליקציה הישראלית LiveLens, המאפשרת שידור חי ש תכני וידאו מהסמארטפון. הצפייה בהופעה בשידור חי תעלה בסך הכל 3.5 שקלים, כשככל ההכנסות ייתרמו  לילדי תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" היחידה מסוגה לילדים עם צרכים מיוחדים.

במופע המיוחד, שיערך ב- 15.5, יארחו הג'ירפות את משפחת אלייב- היוצרת מוזיקה בוכרית עכשווית. הגולשים יוכלו לקנות כרטיס להופעה הווירטואלית ואף לצפות בה דרך האפליקציה (הרכישה עצמה נעשית בקלות ע״י הקשת סיסמת USER ID בחנות האפליקציות כך שאין צורך בפרטי כרטיס האשראי). לאחר השידור ההופעה תישמר באפליקציה לצפייה בכל זמן נתון.

 LiveLens היא פלטפורמה חברתית לשידורים חיים מהסמארטפון, ומאפשרת לצלם ולשדר בשידור חי בלחיצת כפתור. הצופים יכולים להגיב או לעשות לייק תוך כדי צפייה. בנוסף, מאפשרת LiveLens לראשונה יצירת הכנסות מתכני הווידאו בצורה פשוטה של תמחור השידור החי מהאפליקציה בפורמט של PAY PER VIEWER"", והופכת למעשה לכלי שיווקי חדשניהמאפשר יצירת הכנסות ובעקבות זאת יצירת תכנים ברמה גבוהה. להורדת האפליקציה חינם לאייפון ואנדרואיד:www.livelens.com

'כנפייםשלקרמבו' היא תנועת נוער לילדים עם צרכים מיוחדים, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם. התנועהמפעילה 26 סניפים ברחבי הארץ ומספר סניפים בתהליך הקמה. פעילים בתנועה כ- 700 חניכים בגילאי 7-21 עם צרכים מיוחדים מורכבים ולמעלה מ - 1800 ובני נוער בגילאי 14-18 מהחינוך הרגיל המשמשים כחונכים. סה"כ פעילים בתנועה למעלה מ-2500 ילדים ובני נוער הבוראים יחדיו עולם משותף, שוויוני וערכי של עשייה חברתית משותפת התורמת להגברת המודעות לאוכלוסיות מיוחדות ולנגישות חברתית, תוך מתן מענה לצרכיהם הרגשיים והחברתיים והשתלבותם בחברה הישראלית של אנשים עם צרכים מיוחדים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ