שלום עכשיו: פסטיבל שיר היונה יוצא לדרך

ברי סחרוף, אורפנד לנד, מוקי, הדגש נחש ועוד רבים וטובים מאמני ישראל ישתתפו בפסטיבל "שיר היונה" שיערך ב-3 ליולי בחיפה. הפסטיבל נועד להעביר מסר של שלום והפצת האופטימות לגביו בקרב החברה הישראלית ושכנותיה 

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

בתחילת הקיץ הקרוב, עשור לאחר האירוע האחרון, יתקיים "פסטיבל שיר היונה" בפעם החמישית, ויחזור אל העיר חיפה, שם התקיים הפסטיבל השלישי בשנות התשעים. זה יקרה ב-3 לחודש יולי הקרוב. במסגרת הפסטיבל ייערך מרתון הופעות של אמנים לצד מגוון תחרויות ספורט עממי רבות משתתפים במרכזי הספורט הצמודים, ועם אורחים ואירועים מיוחדים מכל התחומים והמגזרים. יחד יקראו כולם לשלום.

בין המשתתפים:אתניקס, אורפנד לנד, ברי סחרוף, יהונתן גפן עם אורחים מיוחדים, מוקי, הדג נחש, חלאס, סיסטם עלי ועוד, לצד ספורטאים, אנשי תרבות ונואמים. את האירוע ינחו צמד השדרניםסלוצקי ודומינגז (FM102).  חמי סל, יזם ומפיק האירוע ציין: "בתקופה האחרונה, נראה שהשלום הולך ומתרסק לנגד עינינו, ולכן החלטנו לעשות מעשה. רוב אמני ואזרחי ישראל רוצים בשלום, וכך הצלחנו לרתום חברים רבים לטובת הנושא. אנחנו רוצים להעביר מסר לכל מי שצריך לשמוע, כי החברה הישראלית על רבדיה רוצה בשלום. זה לא אירוע של מחאה אלא של תקווה". הפסטיבל יתקיים במתחם שיוקם עבור האירוע בצמוד למרכז הקונגרסים בחיפה, מרחק מספר דקות הליכה מתחנת הרכבת חוף הכרמל. רכבת ישראל נרתמה אף היא לטובת ההפקה ותציע תגבור של רכבות לאורך היום ועד לשעות הקטנות של הלילה על מנת לאפשר לקהל הרב להגיע ולחזור בנוחות בתחבורה ציבורית. אל תלחשו תפילה:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ